Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Belgrado & Past Świat jest nasz - koncert

Belgrado & Past Świat jest nasz - koncert
 
Formacja Belgrado pochodzi z Barcelony i jest współtworzona przez basistę - Renzo, gitarzystę - Fergu, perkusistę - Jonathana oraz wokalistkę - Patrycję.
gdzie?Klub Hydrozagadka w Warszawie
11 Listopada 22, 03-436 Warszawa
kiedy?14 października 2017 od 20:00
za ile?25 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wyczekiwany bardzo długo koncert zespołu Belgrado, który odbędzie się w stolicy już 14 października 2017 roku, w Klubie Hydrozagadka, znajdującym się przy ulicy 11 Listopada 22. Wasza obecność jest tutaj po prostu obowiązkowa. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, zaś bilety kosztują 25 złotych.

Formacja Belgrado pochodzi z Barcelony i jest współtworzona przez basistę - Renzo, gitarzystę - Fergu, perkusistę - Jonathana oraz wokalistkę - Patrycję. Zespół gra zachowując styl osiemdziesiątych lat, to mieszanina gotyku, post-punku, a także zimnej fali. Można ich określić nawet jako niepewność, niesłabnące zagrożenie, ucieczkę, ruch, kwestionowanie realiów, a także ciągłe myślenie, czy świat to wciąż bezpieczne miejsce. Perkusja jest tutaj motoryczna, jednak czasami przełamuje rytm w zupełnie niespodziewanym momencie, a bas towarzyszy jej miarowo.

Jako support wystąpi PAST.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl