Bedoes - koncert
Poza tym jeden z głośniejszych oraz najmocniejszych wydawniczych debiutów w polskim rapie, który swoje pierwsze w internecie miliony zrobił nie ukończywszy dwudziestu lat.
Gdzie?
Klub Muzyczny "Scena"
Al. Franciszka Mamuszki 2, 81-729 Sopot
Kiedy?
7 kwietnia 2018 od 22:00
Za ile?
30 zł

Klub Muzyczny, pod nazwą "Scena", który znajduje się w Sopocie, przy Alei Franciszka Mamuszki 2 serdecznie Państwa zaprasza na koncert formacji Bedoes. Wydarzenie odbędzie się już 7-go kwietnia 2018 roku, o godzinie 22:00, natomiast bilety wstępu kosztują 30 złotych. 

Bedoes to rocznik ‘98. Najmłodszy raper polski, a także Młody Wilk Popklillera znajdujący się na szczycie OLiS. Poza tym jeden z głośniejszych oraz najmocniejszych wydawniczych debiutów w polskim rapie, który swoje pierwsze w internecie miliony zrobił nie ukończywszy dwudziestu lat.

Raper stara się przenieść kontrowersję typową dla SB na całkowicie nowy poziom, zaś wyszlifowany błyskawicznie styl przez artystę, w ciągu kilku lat sprawił, iż stał się on jednym z bardziej obiecujących członków nowej szkoły. Warto tutaj dodać, że trafił do SB Maffiji zanim zdobył swój dowód osobisty.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Umiejętności Bedoesa nie ograniczają się jedynie do rapowania w różnorakich konwencjach oraz tempach, ale także śpiewa i prowokuje, czego rap polski jeszcze nie widział. Dał temu pokaz, między innymi: cypherze Młodych Wilków (Popkiller). Stoją za nim nie tylko członkowie 2115, ale również jeden z wielkich talentów producenckich młodego pokolenia, czyli szesnasto-letni Producent Kubi, który na swoim koncie ma współpracę, na przykład z: Żabsonem i KęKę. Historia ta na dobre jeszcze się zatem nie rozkręciła, natomiast już wstrząsnęła znacznie rapem polskim. Niebawem nastąpi ciąg dalszy, obiecujemy!

Długogrający, debiut legalny Bedoesa, nosi tytuł: "Aby śmierć miała znaczenie", który wdarł się szturmem na naszą krajową scenę. Za muzykę na krążku odpowiada jeden z lepszych producentów pochodzący z młodego pokolenia, czyli rzecz jasna Kubi Producent.

Album powstał, żeby śmierć właśnie zyskała na znaczeniu, jak w tytule. Czyja zatem "Śmierć"? Autora, Kubiego i każdego, który wziął udział w tym projekcie. Płyta ta jest historią, którą tworzą sami artyści. A każdy potrafi tworzyć swą własną. Ich historia zaczęła się osiemnaście, dwadzieścia, czy też szesnaście lat wstecz, musicie Państwo zapamiętać te słowa. Bo jest to dopiero początkiem tego, co zrobią ze sceną. SB Maffija i 2115 tak opisują genezę swego debiutu Bedoes.

Płyta, którą przedstawiamy, dla artysty jest najlepszą rzeczą, którą zrobił w swym młodym życiu pod muzycznym względem. Włożył w nią całe swe serce oraz 100% swoich możliwości. Mnóstwo nie przespanych nocy, które towarzyszyły mu w trakcie tworzenia albumu z pewnością zostaną na długo w pamięci, dodał Kubi Producent.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl