Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Bednarek - Premierowa trasa albumu „Talizman”

Bednarek - Premierowa trasa albumu „Talizman”
 
Kamil Bednarek rozpoczął nowy rok intensywnie. Wraz z zespołem od stycznia podróżuje i przemierza trasę koncertową.
gdzie?A2 - Centrum Koncertowe
Góralska 5, 53-610 Wrocław
kiedy?3 lutego 2018 od 19:00
za ile?59 zł
organizatorSTODOŁA Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej

STODOŁA Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej zaprasza 3 lutego na koncert do Wrocławia, gdzie w Centrum Koncertowym A2 przy ulicy Góralskiej 5 wystąpi Kamil Bednarek promując album "Talizman". Serdecznie zapraszamy!

Kamil Bednarek rozpoczął nowy rok intensywnie. Wraz z zespołem od stycznia podróżuje i przemierza trasę koncertową. Podczas koncertów promuje nową płytę "Talizman". Na trasie zaplanowano aż dziewięć koncertowych przystanków.

Kamil Bednarek pierwsze muzyczne kroki stawiał w zespole StarGuardMuf. Już od samego początku grupa sporo koncertowała oraz brała udział w licznych festiwalach, podczas których sięgnęła po zaszczytne nagrody. Działalność formacji StarGuardMuffin została zawieszona bezterminowo początkiem 2012 roku. Kamil Bednarek w towarzystwie perkusisty - Maćka Pilarza, klawiszowca - Radka Szyszkowskiego, z którymi współpracował w StarGuardMuffin oraz dwóch nowych muzyków rozpoczęli prace nad nową płytą firmowaną nazwą nowej formacji: "Bednarek". Pierwszy krążek pojawił się w listopadzie.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Na płycie pojawiły się utwory:„Think About Tomorrow”,„Jestem sobą...”, nostalgiczna „Cisza” oraz autorska wersja znanego przeboju Marka Grechuty zatytułowanego „Dni, których nie znamy”. Kolejny album pod szyldem Bednarek ukazał się w 2015 roku. Płyta nosiła tytuł „Oddycham”. Spora część materiału zarejestrowana została na Jamajce.

Dwa lata później, w 2017 roku światło dzienne ujrzała kolejna płyta artysty, która ukazała się pod koniec roku. Premierę płyty zapowiadały edycje singli. W styczniu fani usłyszeli „Talizman”,który nagrany został wspólnie z Matheo. W maju kawałek „Poczuj luz”,który zwiastował nowy album artysty. Kamil Bednarek to piosenkarz, który zdobył aż cztery nominacje w konkursie 2017 Eska Music Award. Wokalista nagrodzony został w kategorii zatytułowanej "Artysta roku". Już 3 lutego na wszystkich fanów i miłośników Bednarka czeka spora atrakcja! W Centrum Koncertowym we Wrocławiu, o godzinie 19:00 rozpocznie się koncert, podczas którego usłyszeć będzie można premierowe kawałki. Zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl