Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Beata Rojek - Wredna MAŁPA LOSU

Beata Rojek - Wredna MAŁPA LOSU
 
Beata Rojek o swej pracy mówi, że jej wcześniejsze prace głównie skupione były na tworzeniu odpowiednich konstrukcji, czyli na zapisie ruchu oraz na znajdowaniu pewnych energetycznych napięć.
gdzie?Galeria Entropia
Rzeźnicza 4, 50-129 Wrocław
kiedy?6 lutego 2018 od 18:00
organizatorGaleria Entropia

Beata Rojek o swej pracy mówi, że jej wcześniejsze prace głównie skupione były na tworzeniu odpowiednich konstrukcji, czyli na zapisie ruchu oraz na znajdowaniu pewnych energetycznych napięć. Od zawsze fascynował artystkę również symboliczny kontekst oraz metafizyczny wymiar, które pochodziły z obrazów. Jej najnowsza wystawa stara się połączyć te sfery ze sobą. Przywołuje także wizerunki, które tkwią wciąż w jej podświadomości, a jednocześnie jest konstatacją procesu transformacyjnego przemijalności form.

Beata Rojek urodziła się w roku 1985, w mieście Wrocław. Jest artystką wizualną, która przede wszystkim zajmuje się rysunkiem, malarstwem oraz obrazem ruchowym, tworzy również murale wielowarstwowe. Wystawa zostanie otwarta już 6-go lutego 2018 roku, we wrocławskiej Galerii Entropia, znajdującej się przy ulicy Rzeźniczej 4. Zaczynamy o godzinie 18:00. Wystawa ta nosi nazwę: "Wredna małpa losu"i będzie czynna do 28-go lutego 2018 roku.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl