Beata Przybytek "Today Girls Don't Cry" - koncert

Beata Przybytek "Today Girls Don't Cry" - koncert
Album zawiera trzynaście piosenek, które są ekscytującą wręcz podróżą przez stylistyki muzyczne - można tutaj znaleźć elementy jazzu, bluesa, soulu, funky, RNB, latynoskiej muzyki, po sam gospel.
Gdzie?
Harris Piano Jazz Bar w Krakowie
Rynek Główny 28, 31-010 Kraków
Kiedy?
16 marca 2018 od 21:30
Za ile?
40 zł

Płyta Beaty Przybytek, nosząca tytuł: „I’m Gonna Rock You” zdobyła nagrodę "Mateusza Trójki 2013". Teraz artystka wraca do swych słuchaczy z nową płytą autorską, pod tytułem: „Today Girls Don’t Cry”. Bardzo podobnie jak to było z poprzednim jej krążkiem, teraz również Beata proponuje zróżnicowany pod względem muzycznym materiał w charakterze około jazzowym. Album zawiera trzynaście piosenek, które są ekscytującą wręcz podróżą przez stylistyki muzyczne - można tutaj znaleźć elementy jazzu, bluesa, soulu, funky, RNB, latynoskiej muzyki, po sam gospel.

Przed Państwem wystąpią: Beata Przybytek, która zaśpiewa, Bogusław Kaczmar zagra na klawiszach, Adam Kowalewski zajmie się bassem, Filip Mozul, który z kolei zagra na perkusji.

Beata Przybytek jest uznana za jeden z ciekawszych głosów w naszym kraju. Została nagrodzona jakże prestiżową nagrodą muzyczną od Programu Trzeciego Polskiego Radia imienia Mateusza Święcickiego. Ta nagroda nosi nazwę: „Mateusz Trójki 2013”. Ponad to artystka jest absolwentką, a obecnie pedagogiem Instytutu Jazzu na Akademii Muzycznej, Katowice. Zdobyła także miejsce pierwsze w konkursie dwudziestych dziewiątych Narodowych Spotkań Jazzowych Wokalistów, Zamość. Kariera wokalna artystki zaowocowała płytami, jak między innymi: "You Dont Know What IS Love", z 2003 roku, "The Island", z 2004 roku, "Wonderland", z 2006 roku, dystrybuowany, tak u nas w kraju, jak oraz w Japonii, "Czemuż się dzisiaj weselić nie mamy", z 2013 roku, "I’m Gonna Rock You", z 2012 roku, a także tytuł jak wyżej, z 2017 roku.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Beata Przybytek współpracowała z tuzami sceny jazzowej w Polsce, jak na przykład: Jan „Ptaszyn” Wróblewski, Jarosław Śmietana, Janusz Muniak, Piotr Wojtasik, Wojciech Karolak, Bernard Maseli, czy też Jazz Band Ball Orkestra.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 16-go marca 2018 roku, do krakowskiego Harris Piano Jazz Bar, znajdującego się przy Rynku Głównym 28. Wydarzenie rozpoczniemy o godzinie 21:30, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl