Beata i Bajm – 40-lecie - koncert
Czterdziesta rocznica bardzo zobowiązuje, a także wymaga odpowiedniego świętowania, i właśnie dlatego zespół Bajm wyrusza z tej okazji w jubileuszową, specjalną trasę koncertową.
Gdzie?
Tauron Arena Kraków
Lema 7, 31-571 Kraków
Kiedy?
9 listopada 2018 od 19:30
Za ile?
79 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wielki jubileusz formacji Bajm. Minęło już czterdzieści lat! Płynie w nas gorąca krew. To już cztery dekady ich działalności, to setki koncertów oraz mnóstwo ponadczasowych przebojów, pośród których bardzo trudnym jest wskazanie najważniejszych, bo każdy na stałe już został zapisany w historii muzyki polskiej. Zespół Bajm w tym roku obchodzi czterdziestą rocznicę swej działalności. Te wyśmienite urodziny zamierzają świętować razem z najwierniejszymi fanami w trakcie jubileuszowej koncertowej trasy, dając koncerty w dziewięciu miastach Polski.

Czterdziesta rocznica bardzo zobowiązuje, a także wymaga odpowiedniego świętowania, i właśnie dlatego zespół Bajm wyrusza z tej okazji w jubileuszową, specjalną trasę koncertową. Odwiedzą zatem Trójmiasto, Wrocław, Katowice, Kraków, Toruń, Poznań, Szczecin, Warszawę oraz Łódź. Show będzie zatem spektakularne oraz multimedialne, które przeniesie Państwa w czasie, ku każdej z 4-ech dekad twórczości grupy. Wysłuchają Państwo najważniejsze przeboje Bajmu, ale również zobaczycie zdjęcia i filmy, a także wspomnienia archiwalne sprzed lat. Zespołowi pond to na scenie będzie towarzyszyć orkiestra. Każdy koncert zatem będzie wspaniałym doświadczeniem emocjonalnym, którego żaden fan formacji nie mógłby przegapić.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 9-go listopada 2018 roku, w krakowskiej Tauron Arenie, znajdującej się przy ulicy Lema 7. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a bilety wstępu kosztują 79 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl