Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Bastille: 19.02.2019 Warszawa, COS Torwar - koncert

Bastille: 19.02.2019 Warszawa, COS Torwar - koncert
 
Kariera grupy Bastille rozpoczęła się w roku 2010 od projektu salonowego Dana Smitha, który później do współpracy poprosił Willa Farquarsona, Chrisa Wooda i Kyle'a Simmonsa.
gdzie?Centralny Ośrodek Sportu Hala "Torwar"
Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa
kiedy?19 lutego 2019 od 20:00
za ile?139 zł

Agencja Go Ahead bardzo serdecznie zaprasza Państwa na koncert zespołu Bastille! Formacja zagra dla Was już 19-go lutego 2019 roku na Torwarze w stolicy, znajdującym się przy ulicy Łazienkowskiej 6 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 139 złotych.

Kariera grupy Bastille rozpoczęła się w roku 2010 od projektu salonowego Dana Smitha, który później do współpracy poprosił Willa Farquarsona, Chrisa Wooda i Kyle'a Simmonsa. Brzmienia indie-popowe, podszyte również taneczną elektroniką oraz synthpopem, które dały owoce w postaci zaproszenia Bastille do wspólnej trasy koncertowej z brytyjskim zespołem elektropopowym Fenech-Soler. Pośród swych największych inspiracji wymieniają: Reginę Spektor, Bon Ivera, Kate Bush, czy też Björk. Publiczności polskiej zespół Bastille jest znany głównie dzięki przebojowemu hitowi, pod tytułem: „Pompeii” z debiutanckiej płyty, noszącej tytuł: „Bad Blood”. Została ona wydana w roku 2013 i zawierała przeboje, jak między innymi: „Flaws", „Pompeii", „Laura Palmer"oraz „Things We Lost In Fire". Okazało się, że jest to fenomen na skalę międzynarodową, zaś w naszym kraju płyta bardzo szybko pokryła się platyną.

W roku 2016 formacja wydała płytę, noszącą tytuł: „Wild World”, promowaną singlem, pod tytułem: „Good Grief”. Tego roku Bastille ponownie pojawili się dzięki utworowi „Happier”, który został nagrany z Marshmello.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Grupa ogłosiła także swoją trzecią płytę studyjną, ale dokładna data tej premiery jeszcze nie jest znana, natomiast w maju pojawił się singiel, który tę płytę zwiastuje.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl