Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Baśń o Bolku i Lolku: Królowa Zima

Baśń o Bolku i Lolku: Królowa Zima
 
Królowa Zima - bardzo zła kobieta spotka na swej drodze chłopców - Bolka i Lolka.
gdzie?Teatr na Plaży w Sopocie
Al. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot
kiedy?17 grudnia 2017 od 11:00
za ile?30 zł
organizatorSopocki Teatr Muzyczny Baabus Musicalis

Teatr Muzyczny w Sopocie - Baabus Musicalis bardzo serdecznie zaprasza Państwa na wspaniałą "Baśń o Bolku i Lolku: Królowa Zima". Jest to musical stworzony na motywach bajki muzycznej autorstwa Leszka Mecha oraz Władysława Nehrebeckiego, zaś z muzyką Janusza Mentela i Tadeusza Kańskiego.

Królowa Zima - bardzo zła kobieta spotka na swej drodze chłopców - Bolka i Lolka. Postanawia porwać jednego z nich i zabrać do swego pałacu z lodu. Jednak sprytni bracia nie z takich kłopotów wychodzili obronną ręką. Muzyczna, magiczna opowieść przygodowa traktująca o przyjaźni. Opiera się ona na baśni Hansa Christiana Andersena, pod tytułem: "Królowa Śniegu" opracowanej przez Władysława Nehrebeckiego i Leszka Mecha, wyreżyserowana natomiast przez Jagodę Jagson inaczej Jadwigę Kościk. Dzieciaki śpiewają oraz tańczą do muzyki, która jest grana na żywo i zaaranżowana przez Joachima Luczaka. Wspaniała choreografia stworzona przez Izabelę Sokołowską - Boulton, jak również bajeczna wręcz scenografia Magdy Adamowskiej. Wszystko to tworzy przepiękny całokształt.

Zapraszamy już 17 grudnia 2017 roku, do sopockiego Teatru na Plaży, znajdującego się przy Alei Franciszka Mamuszki 2. Zaczynamy o godzinie 11:00, natomiast bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl