Basia Kawa Koncert na Dzień Mamy
Program koncertu obejmuje: piosenki autorskie z pogranicza bluesa, popu, softrocka i poezji, a także znane wszystkim covery, jak między innymi: Bovska, Jopek, Margaret, czy Lindsey Stirling.
Gdzie?
Oliwski Ratusz Kultury
Opata Rybińskiego J. 25, 80-320 Gdańsk
Kiedy?
26 maja 2019 od 17:00
Za ile?
25 zł

Wyjątkowy głos oraz zaskakujące dźwięki skrzypiec elektrycznych - taka mieszanka jest wypełniona po brzegi pobudzającą kofeiną, czyli balsamem muzycznym dla Waszych dusz. Autorką jest natomiast Basia Kawa, która ponad to jest pełnoetatową mamą dwójki dzieci. Będąc w ciąży, pisze muzykę i teksty, do swych piosenek, zaś będą drugi raz w stanie błogosławionym, nagrywa swój drugi autorski album. Jest utalentowaną wokalistką, skrzypaczką, autorką tekstów oraz kompozytorką. Jedyna w Polsce osoba, która potrafi grać na specjalnie dla niej skonstruowanych elektrycznych 5-strunowych skrzypcach, prosto ze Stanów Zjednoczonych.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na ten niezwykły koncert, który odbędzie się już 26-go maja 2019 roku, w gdańskim Oliwskim Ratuszu Kultury, znajdującym się przy ulicy Opata Rybińskiego J. 25. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych. Koncert odbędzie się w granicach trasy koncertowej, promującej nowy album Basi Kawy, pod tytułem: "Zdobyłeś". Program koncertu obejmuje: piosenki autorskie z pogranicza bluesa, popu, softrocka i poezji, a także znane wszystkim covery, jak między innymi: Bovska, Jopek, Margaret, czy Lindsey Stirling.

W roku 2013 artystka wydała razem ze swą formacją pierwszy album, noszący tytuł: „Małe szczęście”, który zawierał jedenaście utworów autorskich. Koncertowali wówczas, między innymi: w trakcie Witamina Jazz Festiwal (Sandomierz) i Olsztyńskich Nocach Bluesowych. Dawała również występy, na przykład w: TVP Polonia, TVP 1, TVP3 Lublin, Radio Wawa, TVP3 Rzeszów, Radio Gdańsk oraz Polskie Radio Lublin i Polskie Radio Katowice. Dostępny od listopada roku 2018, drugi album, pod tytułem: „Zdobyłeś”, który zawiera jedenaście piosenek autorskich, śpiewanych po polsku.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl