Bartosz Dworak „Sandwich On the Floor”

Bartosz Dworak „Sandwich On the Floor”
Bardzo dobrze odnajduje się on w przeróżnych muzycznych gatunkach, a dzięki temu jest i był uczestnikiem licznych, stylistycznie różnych projektów mujzycznych.
Gdzie?
Klub Alchemia w Krakowie
Estery 5, 31-056 Kraków
Kiedy?
31 lipca 2018 od 20:00
Za ile?
40 zł

Bartosz Dworak jest kompozytorem oraz skrzypkiem, który swoją muzyczną edukację rozpoczął, kiedy miał zaledwie sześć lat. Uczył się najpierw w Państwowej Muzycznej Szkole imienia I.J.Paderewskiego, Tarnów. W roku 2013 artysta skończył Akademię Muzyczną imienia K. Szymanowskiego, Katowice, klasa skrzypiec doktora Henryka Gembalskiego. Od roku 2007 prowadzi współpracę z Teatrem Witkacego, miasto Zakopane. Bardzo dobrze odnajduje się on w przeróżnych muzycznych gatunkach, a dzięki temu jest i był uczestnikiem licznych, stylistycznie różnych projektów mujzycznych.

Jest współzałożycielem kwartetu jazz-fusion’owego, o nazwie: Sandwich On the Floor. Jest członkiem zespołu Klezzmates, od roku 2012 (world music i jazz). Na swym koncie ma takie osiągnięcia jak: Nagroda Pierwsza, w solowej kategorii na Festiwalu Tarnów Jazz Contest, rok 2011, a także nagroda, o nazwie “osobowość regionu” na Festiwalu Tarnów Jazz Contest, rok 2012. Zdobył także - Bartosz Dworak Pierwszą Nagrodę na Pierwszym Międzynarodowym Jazzowym Skrzypcowym Konkursie imienia Zbigniewa Seiferta, razem ze swym autorskim kwartetem, ponad to jest zdobywcą Grand Prix Festiwalu 37 Jazz Festival 16. Zadymki Jazzowej Bielskiej. 2015 rok przyniósł artyście wyróżnienie Nagrodą Kulturalną od Tygodnika TEMI imienia Bogusława Wojtowicza, a także został laureatem Edycji Dwunastej Programu Stypendialnego, o nazwie: Młoda Polska. Prowadził współpracę z takimi artystami krajowymi, jak między innymi: Kayah, Moniką Borzym, Stanisławem Soyką, Maciejem Strzelczykiem oraz z Atom String Quartetem.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 31-go lipca 2018 roku, do krakowskiego Klubu Alchemia, znajdującego się przy ulicy Estery 5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl