Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Bartek Łupiński Quartet - koncert

Bartek Łupiński Quartet - koncert
 
Piotr Budniak to jeden z najzdolniejszych perkusistów reprezentujących młode pokolenie.
gdzie?Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
kiedy?20 września 2017 od 21:00
za ile?30 zł

Bartek Łupiński to absolwent duńskiej Oure Music High School oraz „Bednarskiej” - warszawskiego wydziału jazzu. Aktualnie jest studentem w berlińskim Jazz Institute, uczy się w klasie puzonu. Muzyk uczestniczył w licznych projektach oraz współpracował z wieloma, świetnymi muzykami. Należy wspomnieć o Nikoli Kołodziejczyk, Orkiestrze, Superband Zbigniewa Namysłowskiego, Radzimirze Dębskim, Aga Derlak Trio.

Piotr Budniak to jeden z najzdolniejszych perkusistów reprezentujących młode pokolenie. Zdobył zaszczytny tytuł laureata w klasyfikacji miesięcznika Jazz Forum w kategorii, która nosi zobowiązujący tytuł: „nowa nadzieja 2015”. Tymon Trąbczyński - ukończył „Bednarską” na wydziale jazzu. Aktualnie jest studentem IV roku katowickiej Akademii Muzycznej. Artysta gra na kontrabasie, współpracuje z formacją Aga Derlak Trio. Muzyk nagrodzony został Fryderykiem w 2016 roku. Wspólnie z grupą Aga Derlak Trio koncertuje po całym globie.

Kuba Kotowicz - student katowickiej Akademii Muzycznej. Obecnie na IV roku. Studiuje na wydziale jazzu. Muzyk stworzył formację How To Jazz Trio. Gra z zespołem Symetrio jako perkusista. Wspólnie koncertują po wielu europejskich scenach i zdobywają nagrody na ważnych festiwalach.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Bartek Łupiński, Piotr Budniak, Tymon Trąbczyński, Kuba Kotowicz aktualnie pracują nad albumem i na scenie Teatru Boto zaprezentują efekt swojej pracy. Prezentowane utwory to autorskie kompozycje Bartka Łupińskiego.

Serdecznie zapraszamy do Teatru Boto w Sopocie. Koncert odbędzie się 20 września. Zapraszamy, koncert startuje o 21:00!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl