Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Bartas Szymoniak w Promie Kultury "Saska Kępa"

Bartas Szymoniak w Promie Kultury "Saska Kępa"
 
Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Bartasa Szymoniaka, który jest twórcą stylu, zwanego beatrock.
gdzie?Prom Kultury Saska Kępa | Kino Kępa
Brukselska 23, 03-973 Warszawa
kiedy?3 września 2017 od 18:00
za ile?bezpłatnie

Dokładnie rok temu nasza scena gościła Bartasa. Mieli Państwo wówczas świetną okazję, żeby posłuchać artysty na żywo, jak również zobaczyć videoclip premierowy do utworu singlowego, pod tytułem: "Alarm". W roku 2017, w marcu odbyła się premiera albumu, noszącego taki sam tytuł. Zatem artyści powracają, aby zaprezentować materiał właśnie z tego wydawnictwa.

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Bartasa Szymoniaka, który jest twórcą stylu, zwanego beatrock. Jest to gatunek, który łączy ze sobą elementy żywych instrumentów, beatboxu oraz wokali. Bartas jest również laureatem Idola i absolwentem Wydziału Jazzu na katowickiej AM. Był również frontmanem formacji "Sztywny Pal Azji" w latach 2008/15. Sam Marek Sierocki o Bartasie wypowiadał się, że tworzy on całkiem nowy gatunek muzyczny. Natomiast Dorota Wellman powiedziała o nim, że jest człowiekiem orkiestrą.

Dźwięki tworzy artysta sam na żywo, swoim aparatem mowy, czyli basem, trąbką, perkusją, śpiewem itp. Później zapętla on na tak zwany looper. Warstwa po warstwie, dźwięk po dźwięku. Właśnie tak powstają Bartasowe kompozycje. Jego jedynym towarzyszem jest gitara oraz wokalista: Michał Parzymięso.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Pierwszego marca 2017 roku swoja premierę miała płyta, pod tytułem: "Alarm", którą nagrywał właśnie w taki sposób. To pierwszy taki album w naszym kraju, który jest równocześnie muzyczną ilustracją do słów ważnych poetów, pochodzącym z pokolenia Kolumbów. Znajdziemy zatem tutaj wiersze:

* T. Gajcego
* K.K. Baczyńskiego
* A. Słonimskiego

Pokazane w aranżacjach nowatorskich beatrockera. W trakcie koncertu zaprezentowane będą wszystkie piosenki z albumu, które są wspaniałą gratką dla fanów ceniących wybitną poezje polską oraz nowatorstwo w sztuce.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl