Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Bars and Melody- koncert

Bars and Melody- koncert
 
Styczniowe koncerty Bars And Melody, to przede wszystkim prezentacja materiału z najnowszego krążka "Generation Z"
gdzie?Klub Studio w Krakowie
Budryka W. 4, 30-072 Kraków
kiedy?14 stycznia 2018 od 18:30
za ile?99 zł

Zapraszamy Państwa na niepowtarzalny koncert duetu, który fani z Polski wręcz uwielbiają, Bars And Melody kolejny raz pojawią się w Polsce, powodem tego jest trasa koncertowa, która ma promować ich najnowszą płytę pod tytułem "Generation Z". Poprzednia płyta, odniosła ogromny sukces w Polsce pokrywając się złotem. Leondre oraz Charlie poszli dalej, chcąc powtórzyć swój sukces.

Tym razem ten wspaniały muzyczny duet, pojawi się aż w 7 polskich miastach ze swoją trasą koncertową o nazwie "Generation Z Tour". Panowie pojawią się w Szczecinie, Gdańsku, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach oraz w Krakowie. Początek trasy to 8.01.2018, a ostatni koncert odbędzie się 14.01.2018 roku.

Styczniowe koncerty Bars And Melody, to przede wszystkim prezentacja materiału z najnowszego krążka "Generation Z", na polskim rynku muzycznym, ukazał się on 15.09.2017 roku. Autorskie teksty z nowej płyty, mają bardzo osobiste zabarwienie. Słuchając, szybko da się zauważyć bijącą dojrzałość z tekstów oraz melodii, a wpływa na to ma również dojrzałość autorów. Dotychczas fani duetu, mieli okazję słuchać brzmień trzech singli Bars And Melody, a są to: "Thousand Years", "Fast Car" a także "Live Your Life". Wszystkie 3 single razem na platformie YouTube, wyświetlono już ponad osiem milionów razy. Cały album, to łącznie 13 kawałków, które są przekazem towarzyszących Leo i Charliemu emocji.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Trasa koncertowa o nazwie "Generation Z", to również największe hity, których z cała pewnością nie zabraknie. Ponad to niespodzianka, przed każdym koncertem będzie okazja, by spotkać się z wyśmienitym duetem. Każdy wierny fan duetu, obowiązkowo musi się pojawić na styczniowym koncercie Bars And Melody.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 14 stycznia 2018 roku do Krakowa do Klubu Studio, godzina 18:30. Cena biletu: 99 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl