Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Bars and Melody - koncert

Bars and Melody - koncert
 
W czasie koncertów słuchacze będą mieli przyjemność usłyszeć głównie materiał z nowego albumu: „Generation Z”, który ukazał się w Polsce w roku 2017
gdzie?Stocznia Klub B90
Doki 1, 80-958 Gdańsk
kiedy?9 stycznia 2018 od 18:30
za ile?99 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już w styczniu na trasę koncertową, uwielbianego wręcz duetu przez polską publiczność: Bars And Melody. Tak długo przez nich wyczekiwana trasa koncertowa promuje nową płytę, pod tytułem: „Generation Z”.

Poprzednia płyta zespołu odniosła sukces, ponieważ uzyskała status złotej płyty i właśnie dlatego w naszym kraju Leondre oraz Charlie postanowili, że powtórzą tamten sukces i pójdą jeszcze o krok dalej. Zatem przed Państwem trasa koncertowa, o nazwie Generation Z Tour. W jej trakcie grupa odwiedzi 7 miast: Warszawę, Szczecin, Poznań, Gdańsk, Kraków, Katowice i Wrocław. Trasa zacznie się 8-go stycznia 2018 roku, a skończy 14-go stycznia.

W czasie koncertów słuchacze będą mieli przyjemność usłyszeć głównie materiał z nowego albumu: „Generation Z”, który ukazał się w Polsce w roku 2017, 15-go września. Materiał opiera się tylko na tekstach autorskich o zabarwieniu osobistym. Słuchacze bardzo szybko zauważają dojrzałość, jaka spływa z tych tekstów, a także z samych melodii, co podyktowane jest głównie dojrzewaniem artystycznym autorów. Jak do tej pory słuchacze Bars and Melody mogli usłyszeć trzy single: “Thousand Years”, “Live Your Life” oraz “Fast Car”, które uzyskały łącznie około ośmiu milionów wyświetleń na popularnym YouTubie. Płyta jest złożona z trzynastu piosenek, w których Charlie oraz Leo przekazują swe emocje.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na tej trasie koncertowej nie zabraknie także wielkich przebojów duetu. A dodatkowo przed koncertami będzie miało miejsce spotkanie z fanami. Występ Bars And Melody z nowej trasy powinien stać się obowiązkowym punktem każdego wiernego fana, jak również zapoznającego temat słuchacza.

Na najbliższy koncert zapraszamy zatem już 9-go stycznia 2018 roku, do gdańskiego Klubu Stocznia B 90, znajdującego się przy ulicy Doki 1. Imprezę zaczynamy o godzinie 18:30, zaś bilety wstępu kosztują 99 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl