Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Band_A - koncert

Band_A - koncert
 
To niezwykłe wręcz połączenie awangardy, alternatywnej muzyki, rocka oraz jazzu, które wynika z unikalnego i wyrazistego stylu jaki posiada każdy z członków grupy.
gdzie?Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
kiedy?8 lutego 2019 od 21:00
za ile?20 zł

Band_A jest jednym z najciekawszych zespołów trójmiejskich, które grają muzykę improwizowaną. Twórczość formacji w całości jest wynikiem wspólnej inspiracji artystów w trakcie koncertów, to czysta improwizacja, która sprawia ogromną przyjemność muzykom, co dobrze słychać. To niezwykłe wręcz połączenie awangardy, alternatywnej muzyki, rocka oraz jazzu, które wynika z unikalnego i wyrazistego stylu jaki posiada każdy z członków grupy. Ci, z Państwa którzy zaraz po koncercie dowiedzą się, iż formacja nie przygotowuje nigdy przed wyjściem scenicznym choć jednego dźwięku, przetrzecie swoje oczy ze szczerego zdumienia. Serdecznie zapraszamy na niezapomniany oraz niepowtarzalny odlot muzyczny.

Formacja powstała ze spotkania się czterech muzyków z Trójmiasta, z których każdy jest wyjątkową osobowością artystyczną. To było spotkanie prawie przypadkowe, a także bez jakichkolwiek oczekiwań w trakcie jednego z jam session w Sopocie zaowocowało wielką chęcią na wspólne granie, po prostu, bez ciśnienia, prób oraz planów na dalszą przyszłość. Sporym zaskoczeniem było natomiast to, jak świetnie muzykom wspólnie się gra, a także jak odbierani są przez publikę. Pierwszy koncert w trakcie festiwalu, pod nazwą: „Nasiano Sunrise” zarejestrowany został i spodobał się tak bardzo organizatorom, że został wydany w postaci pierwszego albumu grupy pod egidą samego Karola Schwarza (Nasiono Records). Na pierwszym koncercie, który promował to wydawnictwo wyprzedał się calutki nakład, co może świadczyć o tym, jak dobrze zespół jest odbierany przez publiczność. Ich muzyka jest wulkanem energetycznym, emocjonalnym połączonym z nietuzinkowym brzmieniem instrumentalistów.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 8-go lutego 2019 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl