Baltic String Quartet - Chillout Classic

Baltic String Quartet - Chillout Classic
Wędrówka ku innej rzeczywistości przez muzykę jest jedną z najciekawszych i najlepszych form odprężenia.
Gdzie?
Oliwski Ratusz Kultury
Opata Rybińskiego J. 25, 80-320 Gdańsk
Kiedy?
8 grudnia 2018 od 19:00
Za ile?
30 zł

Fundacja Wspólnota Gdańska bardzo serdecznie zaprasza Państwa do Ratusza Kultury w Gdańsku Oliwie na wspaniały koncert...w ciemności. Ponieważ nie od dziś wiemy, że muzyka posiada niesamowite terapeutyczne właściwości. W zależności od tempa, rodzaju i stylu, można osiągać konkretny psychiczny stan, czy też nastrój. Wystarczy, że człowiek położy się lub usiądzie, zamknie oczy, wsłucha się w Chillout, weźmie głęboki oddech oraz oderwie się od ziemi, czy od spraw codziennych, nerwów, obowiązków, gonitwy. Jest to chwila, w jakiej relaksacja jest zaraz za rogiem, na wyciągnięcie naszej ręki.

Wędrówka ku innej rzeczywistości przez muzykę jest jedną z najciekawszych i najlepszych form odprężenia. Tutaj można sobie pozwolić na całkowity relaks i ukoić swoje skołatane nerwy, myśli. Chillout Classic jest koncertem przygotowywanym z myślą o współczesnych ludziach, którzy są zapracowani oraz zestresowani. Nasz koncert będzie miał miejsce w sali przyciemnianej, gdzie atmosfera pomoże Waszej całkowitej relaksacji. Wszyscy, którzy przyjdą na koncert będą leżeć, albo siedzieć na podłodze. Wsłuchacie się w muzykę, wręcz odpłyniecie ku magicznej krainie dźwięków oraz skojarzeń.

Koncert Chillout Classic pozwoli na bardzo głębokie odprężenie w wygodnych pozycjach, na wyłączenie zmysłów oraz stan głębokiej relaksacji, a w nim wszelakie Wasze zmartwienia, a także sprawy życia codziennego przestaną mieć jakiekolwiek znaczenie i przesuną się na daleki plan. Sesja pozwoli na pełną regeneracje oraz późniejszy powrót ku rzeczywistości w pełni psychicznych sił. Pomysłodawcą Chillout Classic jest kwartet smyczkowy z Trójmiasta, pod nazwą: Baltic String Quartet. Już od pięciu lat zaprasza na takie koncerty-performance. Prosimy zabrać ze sobą karimaty, czy też poduszki. Zapraszamy już 8-go grudnia 2018 roku, do Gdańska. Zaczynamy o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl