Balonowe Show czyli Funny Balls Show

Balonowe Show czyli Funny Balls Show
Funny Balls Show to bajeczne widowisko teatralne, a zobaczycie w nim Państwo więcej niż 3 000 balonów we wspaniałych kolorach oraz niespotykanych kształtach.
Gdzie?
Scena teatralna NOT
Rajska 6, 80-850 Gdańsk
Kiedy?
11 grudnia 2018 od 10:00
Za ile?
50 zł
Organizator
Agencja koncertowa „PanKoncert”

Agencja koncertowa, pod nazwą: „Pan Koncert” bardzo serdecznie zaprasza Państwa na widowisko międzynarodowe przeznaczone dla małych oraz dla dużych, pod tytułem: „Funny Balls Show”. Spełnią się w naszym przedstawieniu najwspanialsze sny, zaś marzenia najmłodszych staną się rzeczywistością. Tutaj dzieją się niezwykłe rzeczy, tutaj radość gości na dziecinnych twarzach! Zatem przybywajcie do magicznej Balonolandii, gdzie razem będziemy się bawili.

Funny Balls Show to bajeczne widowisko teatralne, a zobaczycie w nim Państwo więcej niż 3 000 balonów we wspaniałych kolorach oraz niespotykanych kształtach. W naszym bajecznym świecie czekają przygody króla Szarla, latającego smoka, księżniczki Szarlotty, a także ich niezwykłych przyjaciół. Wielki balonowy zamek, za nim natomiast wodospad zrobiony z kilkudziesięciu baloników w kolorze błękitnym oraz gigantyczne balony, a w nich niespodzianki, które razem z towarzyszeniem szalonych klaunów i zabawnych mimów, wirują w rytmie muzyki na naszej scenie. Cyrkowe triki, oryginalne postaci, szalone sztuczki, akrobaci, interaktywne zabawy, w których udział bierze również widownia, zaś wszystko to zamyka się w siedemdziesięciu minutach świetnej historii z balonikami w roli głównej.

Balonowe widowisko interaktywne przeznaczone dla całych rodzin, czyli właśnie: Funny Balls Show odbędzie się już 11-go grudnia 2018 roku, w gdańskiej Scenie Teatralnej NOT, znajdującej się przy ulicy Rajskiej 6. Bilety na wydarzenie kosztują 50 złotych, zaczynamy o godzinie 10:00 oraz o 18:30.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl