Balonowe Show czyli Funny Balls Show

Balonowe Show czyli Funny Balls Show
Wszyscy rodzice świetnie zdają sobie sprawę z tego, że już jeden nadmuchany balonik jest w stanie wywołać uśmiech na twarzy dziecka!
Gdzie?
Teatr Palladium w Warszawie
Złota 9, 00-019 Warszawa
Kiedy?
2 czerwca 2018 od 15:00
Za ile?
35 zł
Organizator
Agencja koncertowa „PanKoncert”

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na interaktywne widowisko balonowe przeznaczone dla całych rodzin, pod nazwą FUNNY BALLS SHOW.

Wszyscy rodzice świetnie zdają sobie sprawę z tego, że już jeden nadmuchany balonik jest w stanie wywołać uśmiech na twarzy dziecka! Jaka w takim razie będzie reakcja waszych pociech, kiedy w jednym momencie zobaczą setki lub też tysiące baloników i to we wszystkich możliwych kolorach? Balonolandia jest zaczarowaną krainą, w której wszystko jest możliwe. Balonowa scenografia, balonowe kostiumy, balonowe dekoracje, bo tego w naszym kraju jeszcze nie było!

Bajeczny wręcz świat, w którym czekają na Was i wasze pociechy przygody króla Szarla, czy księżniczki Szarlotty, a także latającego smoka oraz jego wspaniałych przyjaciół. Wielki zamek balonowy, za nim zaś wodospad złożony z kilkudziesięciu niebieskich balonów i wielkie, a wręcz gigantyczne balony, które w środku mają niespodziankę. Wirują one razem z zabawnymi mimami oraz szalonymi klaunami na scenie w rytmie muzyki. Cyrkowe triki, czy tez sztuczki, oryginalne postaci, akrobaci z piłkami, interaktywne zabawy, z zaangażowaniem widowni. Wszystko to natomiast zamknięte w siedemdziesięciu minutach świetnej historii, a w roli głównej - Balony!

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Funny Balls Show to bajeczne wręcz widowisko teatralne. Zobaczycie tutaj ponad pięć tysięcy balonów we wszystkich wyjątkowych kolorach oraz niespotykanych dotąd kształtach. Koncertowa agencja, o nazwie „Pan Koncert” serdecznie zaprasza Państwa na widowisko międzynarodowe, przeznaczone dla dużych oraz dla mniejszych: „Funny Balls Show”. Pamiętajcie, że spełnią się tutaj Wasze najpiękniejsze sny, zaś marzenia milusińskich mogą stać się rzeczywistością. Tutaj dzieją się niezwykłe rzeczy, tutaj radość zagości na dziecięcych buźkach. Przybądźcie zatem do magicznej Balonolandii, bawcie się razem z nami.

Wydarzenie odbędzie się już 2-go czerwca 2018 roku, w warszawskim Teatrze Palladium, znajdującym się przy ulicy Złotej 9. Bilety wstępu kosztują 35 złotych, zaczynamy o godzinie 15:00. Zapraszamy serdecznie!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl