Ballady Bułata Okudżawy - Adam Tomaszewski - koncert

Ballady Bułata Okudżawy - Adam Tomaszewski - koncert
Będziecie mieli Państwo okazję do sentymentalnych wspomnień, jak również do wspólnego zaśpiewania ballad samego Mistrza Okudżawy.
Gdzie?
Klub Muzyczny Stary Klasztor
Purkyniego J. E. 1, 50-155 Wrocław
Kiedy?
12 czerwca 2019 od 20:00
Za ile?
30 zł
Organizator
Stary Klasztor

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na Ballady Bułata Okudżawy, które odbędą się już 12-go czerwca 2019 roku, we wrocławskim Klubie Muzycznym - Stary Klasztor, znajdującym się przy ulicy Purkyniego J. E. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych. Sympatyków piosenek rosyjskich oraz ballad zapraszamy serdecznie na kolejny koncert, który poświęcimy twórczości Bułata Okudżawy.

Zatem na Letniej Scenie Dziedzińca Starego Klasztoru usłyszycie najwspanialsze ballady oraz pieśni rosyjskiego barda, które wykona Adam Tomaszewski. Będziecie mieli Państwo okazję do sentymentalnych wspomnień, jak również do wspólnego zaśpiewania ballad samego Mistrza Okudżawy.

Adam Tomaszewski - ekonomista i pedagog z wykształcenia. Jest również przedsiębiorcą z zawodu, który ponad wszystko interesuje się grą na gitarze oraz piosenką już od wielu lat. Występował na paru festiwalach o krajowym zasięgu, na przykład: Wrocławski Maj, czy Festiwal Pieśni L. Cohena, Kraków, Festiwal Żołnierskiej Piosenki, Kraków, Festiwal Piosenki Żołnierskiej, Kołobrzeg, a także kilka razy występował w Czeskiej Republice.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

W swym repertuarze posiada aktualnie 3 programy: Ballady Leonarda Cohena i Pieśni Bułata Okudżawy, a także Pieśni spod żagli.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl