Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Bałkański Sylwester Prawosławny Doček Nove Godine 2017-2018

Bałkański Sylwester Prawosławny Doček Nove Godine 2017-2018
 
Bum Bum Orkestar to polski muzyczny zespół, który wykonuje piosenki łączące w sobie muzykę bałkańską, klezmerską, a także polską.
gdzie?Protokultura Klub Sztuki Alternatywnej
Niterów 29b, 80-864 Gdańsk
kiedy?5 stycznia 2018 od 21:00
za ile?20 zł

Tydzień po zakończeniu sylwestrowej nocy będziemy świętować wspólnie Nowy Rok po raz kolejny! Ponieważ stało się już tradycją, iż Sylwester Bałkański jest najbardziej szalonym wydarzeniem roku w bałkańskim stylu. Połączymy się z prawosławnymi braćmi oraz będziemy świętować po raz kolejny, jednak według juliańskiego kalendarza. Kto dla Państwa zagra podczas tej niezwykłej uroczystości? Balkan Balanga i Bum Bum Orkestar oraz Dj Dziewczynadilera, czyli bombowa muzyka - po prostu.

Bum Bum Orkestar został założony w roku 2014. To polski muzyczny zespół, który wykonuje piosenki łączące w sobie muzykę bałkańską, klezmerską, a także polską. Nazwa zespołu jest ściśle połączona z muzyką, którą oraz w jaki sposób jest wykonywana. Fantastycznie wręcz zagrana, niosąca ze sobą ogrom emocji, mocy i energii, iż brakuje na to skali opisowej. Bum Bum Orkestar jest formacją, w której występują sami soliści, i tworzą dzięki temu doskonałą harmonię. To laureaci nagród głównych na wszystkich niemalże ważniejszych festiwalach folkowych w naszym kraju.

W ciągu roku zdobyli wiele nagród, jak między innymi: druga nagroda w konkursie, pod nazwą: "Scena Otwarta" - Międzynarodowy Festiwal Ludowej Muzyki "Mikołajki Folkowe rok 2014, nagroda publiczności na konkursie "Złotej Fujary", Szósty Dragon Folk Fest, rok 2015, drugie miejsce, a także nagroda publiczności na XVIII konkursie Folkowej Muzyki Polskiego Radia, pod nazwą "Nowa Tradycja", rok 2015.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Przedstawiamy Państwu również Dj Dziewczynadealera. To znany ze swych umiejętności łączenia elektryzującego wręcz - tradycyjnej bałkańskiej muzyki, nowoczesnych brzmień elektronicznych oraz hip-hopu. Jego dj'ski set rozpoczyna się powoli, ale z każdą minutą nabiera tępa zgodnie z credo duro, prosto z Bałkan. Wciąż mocniej i mocniej. Sprawia to, iż wszyscy dostają wręcz szału będąc na parkiecie.

Dress Code - Sylwester jest wyjątkową nocą, tak więc dekoracje będę rzecz jasna mile widziane, jednak stworzymy wspaniały klimat dzięki przebieraniu się. Pozwólcie Państwo, aby fantazja Was poniosła.

Zapraszamy na wydarzenie już 5-go stycznia 2018 roku, do gdańskiej Protokultury Klubu Sztuki Alternatywnej, znajdującego się przy ulicy Niterów 29 b. Zaczynamy o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl