Balkan Carnival Party – DJ Szoszana i DJ Balkan Valkan!

Balkan Carnival Party – DJ Szoszana i DJ Balkan Valkan!
Imprezę karnawałową będą rozkręcali: DJ SZOSZANA, czyli najwspanialsza w naszym kraju specjalistka od bitów bałkańskich, a także DJ BALKAN VALKAN, który jest Macedończykiem pochodzącym ze Skopje
Gdzie?
Stary Klasztor
Purkyniego J. E. 1, 50-155 Wrocław
Kiedy?
22 lutego 2020 od 21:00
Za ile?
10 zł
Organizator
Stary Klasztor

Już 22-go lutego 2020 roku, czyli w ostatni weekend karnawału, serdecznie zapraszamy sympatyków muzyki bałkańskiej do wrocławskiego Starego Klasztoru na szaleństwo taneczne pod hasłem brzmiącym: BALKAN CARNIVAL PARTY!

Imprezę karnawałową będą rozkręcali: DJ SZOSZANA, czyli najwspanialsza w naszym kraju specjalistka od bitów bałkańskich, a także DJ BALKAN VALKAN, który jest Macedończykiem pochodzącym ze Skopje, mieszkającym obecnie w mieście Wrocław. Artysta mający muzykę w genach.

Prawdziwa bomba energetyczna to właśnie Balkan Carnival Party. Są połączeniem tradycji oraz najświeższych nowinek muzycznych, jak również melodii na wskroś nostalgicznych oraz gorących dźwięków, rozszalałych trąbek, czy też połamanych bitów. Okazja do tupania nóżką, bujanka, wywijania piruetów oraz rozmaitych innych wygibasów. Miejsce przygotowane specjalnie dla Państwa.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

DJ SZOSZANA pochodzący z krainy, w której The Pussycat Dolls podbijają właśnie listy przebojów, zaś zły gust może przybierać ludzką postać, a także namawia do czynów niecnych. Romans artystki z bałkańską muzyką zaczął się w roku 2013 od jednostronnej i nieszczęśliwej miłości ku Goranowi Bregovicowi, czynnie zaraża natomiast takim bakcylem już od paru lat, siejąc na imprezach zamęt razem z Bałkańską Rozpierduchą oraz Warsaw Balkan Madness. Zajęła się ona graniem w roku 2016, a uczyła się w ogniu imprez krakowskich. Usłyszeć u niej można klimaty retro, które rozumieć można na różnorakie sposoby, ale to właśnie Bałkany mają miejsce szczególne w jej repertuarze oraz w sercu.

DJ BALKAN VALKAN ma zamiar zaprezentować Państwu rockowe, folkowe, klubowe i elektroniczne dźwięki bałkańskie. Bałkańskie imprezy to głównie radość, jaka płynie wprost z melodii magicznych, a także z rytmów południowo-wschodniej muzyki europejskiej. Przebogate dziedzictwo kultury cygańsko-słowiańskiej półwyspu bałkańskiego jest przeniesione do wieku XXI. Szybkie partie na trąbki oraz na inne "dęciaki" są skonfrontowane z bitami klubowymi, zaś przejmujące dźwięki skrzypiec i akordeonów są okraszone pulsującym i głębokim bassem. Folk i tradycja spotykają tutaj eklektyczną estetykę ze świata muzyki współczesnej. To świat iście roztańczony wypełniony beztroską zabawą, jak w filmach Kusturicy. Występy są wyjątkowym performancem, który cechuje się ogromną żywiołowością i spontanicznością.

Program obejmuje między innymi: Esma Redzepova (Queen of Gypsies), Balkan folk (Emir Kosturica i Non-smoking Orchestra, Goran Bregovic), Usnija Redzepova, Despina Vandi, Tasos, Shantel oraz Boban Markovic; music from: Greece, Macedonia, Serbia, Albania, Croatia, Romania; Balkan rock: Bjelo Dugme, Yugoton, Azra, Prljavo Kazaliste, Divlje Jagode, Parni Valjak i Crvena Jabuka.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 22-go lutego 2020 roku, do wrocławskiego Starego Klasztora, znajdującego się przy ulicy Purkyniego J. E. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 10 złotych. Organizatorem imprezy jest Stary Klasztor.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl