Bal u Króla Lula- spektakl
Lulalia jest magiczną krainą, rządzącą przez dobrodusznego Króla Lula. Jednakże któregoś dnia szczęście magicznej krainy zostaje zniszczone.
Gdzie?
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Kuźnicza 29a, 50-138 Wrocław
Kiedy?
16 października 2018 od 17:00
Za ile?
21 zł
Organizator
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na spektakl pod tytułem "Bal u Króla Lula" autorstwa Zbigniewa Poprawskiego! Lulalia jest magiczną krainą, rządzącą przez dobrodusznego Króla Lula. Jednakże któregoś dnia szczęście magicznej krainy zostaje zniszczone. Zniknęła Tajemna Trąbka. Znalazła się ona w rękach leniwego ptaka z Baksali nazywanego Morele Baks.

Czy Trąbka wróci na swoje miejsce? Czy mieszkańcy zdołają ją odzyskać? My uważamy, że przyjaźń jest niezwyciężona, nie tylko w świecie bajek, ale i w świecie realnym. Oglądając piękny spektakl pod tytułem "Bal u Króla Lula", będziecie również mieli okazję dowiedzieć się czy solidarność i wspólna walka o Lulalię, będą w stanie ją uratować.

Spektakl jest przeznaczony dla dzieci powyżej 4-tego roku życia. Odbędzie się już 16 października 2018 roku o godzinie 17.00 we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka. Ceny biletów wynoszą od 13 do 21 zł. Autorem spektaklu jest Zbigniew Poprawski.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Za scenariusz i reżyserię odpowiedzialne są: Katarzyna Łuczyńska, a także Magdalena Hardziej i Patrycja Czyżewska-Soroko.
Twórcą scenografii jest Bogusław Słaboszewski.
Twórcą kostiumów jest Elżbieta Słaboszewska.
Muzykę skomponowała Elżbieta Sokołowska.
Produkcją zajęła się Małgorzata Strońska.

W spektaklu wystąpią: Magdalena Hardziej, Patrycja Czyżewska-Soroko / Aleksandra Habowska oraz Katarzyna Łuczyńska.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl