Bal u Króla Lula
Mieszkańcy Lulali postarają się odzyskać Trąbkę, ale czy im się to uda? Naszym skromnym zdaniem to właśnie przyjaźń zawsze wygrywa, i to nie jedynie w bajkach.
Gdzie?
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Kuźnicza 29a, 50-138 Wrocław
Kiedy?
19 grudnia 2018 od 10:00
Za ile?
21 zł
Organizator
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na przedstawienie Teatru Dzieci, pod tytułem: „Bal u Króla Lula” od Zbigniewa Poprawskiego! Magiczna kraina - Lulalia, która jest rządzona przez dobrodusznego króla Lula - to o niej właśnie ta opowieść! Jednak pewnego dnia to szczęście zostaje zaburzone. Znika nagle Tajemna Trąbka, którą zdobywa podstępem leniwy ptak, pochodzący z tajemniczego miejsca - Baksali Morele Baks.

Mieszkańcy Lulali postarają się odzyskać Trąbkę, ale czy im się to uda? Naszym skromnym zdaniem to właśnie przyjaźń zawsze wygrywa, i to nie jedynie w bajkach. Pada pytanie, czy działanie solidarne zdoła uratować Lulalię? Tego dowiedzą się Państwo oglądając nasze przedstawienie.

Spektakl jest przeznaczony dla dzieci od czwartego roku życia i odbędzie się już 19-go grudnia 2018 roku, we wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka, znajdującym się przy ulicy Kuźniczej 29 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00, a bilety wstępu kosztują od 13 do 21 złotych za osobę.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Autorem spektaklu jest Zbigniew Poprawski. Reżyseria i scenariusz: Patrycja Czyżewska-Soroko, Magdalena Hardziej i Katarzyna Łuczyńska. Scenografią zajął się Bogusław Słaboszewski, kostiumami: Elżbieta Słaboszewska, muzyką: Elżbieta Sokołowska, produkcją: Małgorzata Strońska. W obsadzie natomiast: Aleksandra Habowska/Patrycja Czyżewska-Soroko, Magdalena Hardziej oraz Katarzyna Łuczyńska.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl