Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Bal kapitański z Warszawską Orkiestrą Sentymentalną

Bal kapitański z Warszawską Orkiestrą Sentymentalną
 
Najbardziej znany krajowy transatlantyk zabierze Was w taneczno-muzyczną oraz niebywale ekskluzywną podróż prosto w ramiona nowego świata.
gdzie?Dom Zabawy i Kultury DZiK
Belwederska 44A, 00-594 Warszawa
kiedy?9 czerwca 2017 od 20:30
za ile?25 zł

Bardzo serdecznie Państwa zapraszamy na ostatni, zaraz przed latem, kapitański bal z Sentymentalną Orkiestrą Warszawską. Wydarzenie odbędzie się natomiast na MS S. Batory. Najbardziej znany krajowy transatlantyk zabierze Was w taneczno-muzyczną oraz niebywale ekskluzywną podróż prosto w ramiona nowego świata.

Czeka na Państwa dzika muzyka oraz trzy bary DZiKA. Muzykę zagra najlepsza dancingowa orkiestra. Wszystko to zapewni Wam, że będziecie mogli wręcz "odpłynąć" w ten niezapomniany wieczór. Program obejmuje najświeższe rumby oraz fokstroty, które zostały przywiezione z poprzedniego rejsu do nowego Jorku, a także tanga pełne sentymentu, czy nadwiślańskie walce. Niespodzianką jest również pozycja z menu, czyli zupa z żółwia. Ciekawe kto z Państwa spróbuje?

W nasz rejs wybierze się, jak zwykle, śmietanka towarzyska prosto z Warszawy. Mile widziani będą również oficerowie marynarki, majtkowie, wytworne damy oraz podróżni ze wszystkich świata stron, gwiazdy ekranu oraz sceny, arystokracja, jak również gigolo, fircyki i bawidamki.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Serdecznie zapraszamy już 9 czerwca 2017 roku! Musicie być wtedy z nami.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl