Bajzel - koncert
Z pomocą zapętlania sampli perkusyjnych oraz gitar, jak również wokali, które śpiewane są na żywo artysta tworzy muzykę przypominającą zespół kilkuosobowy.
Gdzie?
Klub Środowisk Twórczych Spatif
Bohaterów Monte Cassino 52/54, 81-759 Sopot
Kiedy?
18 kwietnia 2019 od 21:00
Za ile?
bezpłatnie

Bajzel, czyli Piotr Piasecki jest człowiekiem orkiestrą, który nie mieści się w żadnych schematach i muzycznych gatunkach. Artysta sam pisze teksty, a także tworzy muzykę, gra, śpiewa oraz recytuje. Na swoim koncie ma już kilkaset koncertów, tak w Polsce, jak i poza jej granicami. Grywał także trasy, między innymi z: Kasią Nosowską, zespołem Pogodno, Strachy na Lachy, czy z Lao Che.

Z pomocą zapętlania sampli perkusyjnych oraz gitar, jak również wokali, które śpiewane są na żywo artysta tworzy muzykę przypominającą zespół kilkuosobowy. Od roku 2011 razem z Jackiem Szymkiewiczem Budyniem z formacji Pogodno stworzyli duet, pod nazwą: Babu Król. Razem z nim ciągle koncertują.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 18-go kwietnia 2019 roku, do sopockiego Klubu Środowisk Twórczych Spatif, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 52/54. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00 i są bezpłatne.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl