Baciary - koncert
Muzyka, którą grają chłopaki z zespołu jest energiczna oraz żywiołowa, łatwo wpadająca w ucho, a także ludzie chcą przy niej się zabawić i poskakać.
Gdzie?
Klub Muzyczny Watra w Zakopanem
Władysława Zamoyskiego 2, 34-500 Zakopane
Kiedy?
18 stycznia 2018 od 19:00
Za ile?
30 zł

Formacja Baciary została założona w roku 2002 na Podhalu. Jej założyciele to Andrzej oraz Janusz Body. Zespół zmieniał jednak swój pierwotny skład nieustannie i jak do tego czasu nagrali razem kilka płyt. Zespół Baciary koncertuje oraz gra, tak w kraju, jak również poza jego granicami. Znani są szczególnie z dziesiątek różnych imprez na Podhalu, które wręcz trzeba uznać za bardzo udane.

Muzyka, którą grają chłopaki z zespołu jest energiczna oraz żywiołowa, łatwo wpadająca w ucho, a także ludzie chcą przy niej się zabawić i poskakać. Można tam usłyszeć piękne oraz stare melodie, które śpiewali jeszcze nasi dziadkowie, czy rodzice, czasem nawet już zapomniane.

Znajdziemy tu zatem trochę rocka, popa, biesiadę oraz disco. Będzie również muzyka góralska z charakterystycznym dialektem góralskim. Ciekawe połączenia oraz oryginalne podejście do tanecznej muzyki, są czynnikami, które sprawiają, iż Baciary mają na swoim koncie tak wielki sukces.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Na koncert zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 18-go stycznia 2018, do Zakopanego, do Klubu Muzycznego Watra, znajdującego się przy ulicy Władysława Zamoyskiego 2. Zaczynamy o godzinie 19:00, zaś bilety wstępu kosztują 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl