Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Baciary - koncert

Baciary - koncert
 
Muzyka, którą grają chłopaki jest energetyczna oraz żywiołowa, bardzo szybko wpada w ucho, a przede wszystkim pragnie się przy niej skakać i bawić.
gdzie?Klub Muzyczny Watra w Zakopanem
Władysława Zamoyskiego 2, 34-500 Zakopane
kiedy?9 listopada 2017 od 19:00
za ile?30 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie formację Baciary, która została założona w roku 2002 na Podhalu. Pomysłodawcami byli Andrzej oraz Janusz Body. Skład zespołu był ciągle zmieniany i jak do tej pory nagrał kilka płyt. Kapela Baciary koncertuje, a także grywa, tak w kraju, jak również poza jego granicami. Grupa znana jest przede wszystkim na Podhalu z licznych imprez, które uznać można za wspaniałe i bardzo udane.

Muzyka, którą grają chłopaki jest energetyczna oraz żywiołowa, bardzo szybko wpada w ucho, a przede wszystkim pragnie się przy niej skakać i bawić. Można tam posłyszeć stare, przepiękne melodie, które śpiewali nasi dziadkowie, a także rodzice, czasem już zapomniane.

Troszkę rocka, popu, biesiady, także troszkę disco i muzyki góralskiej z charakterystycznym dialektem góralskim, hej! Ponad to bardzo ciekawe łączenia i to oryginalne podejście ku muzyce tanecznej, jest jednym z czynników, które sprawiają, iż Baciary mają swój sukces.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 9-go listopada 217 roku, w Zakopanem, w Klubie Muzycznym Watra, znajdującym się przy ulicy Władysława Zamoyskiego 2. Wydarzenie rozpoczniemy o godzinie 19:00, natomiast bilety wstępu na nie kosztują 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl