Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Baciary - koncert

Baciary - koncert
 
Można, przy okazji słuchania Baciarów, zasłyszeć melodie starsze, przepiękne które śpiewali nasi dziadkowie oraz rodzice, często już niestety zapomniane.
gdzie?Klub Muzyczny Watra w Zakopanem
Władysława Zamoyskiego 2, 34-500 Zakopane
kiedy?18 maja 2017 od 19:00
za ile?30 zł

Zespół Baciary został założony w roku 2002 na Podhalu. Tworzą go Andrzej oraz Janusz Body. Skład tej formacji był nieustannie zmieniany i jak do tej pory nagrał kilka płyt. Kapela o nazwie "Baciary" daje koncerty, tak w Polsce, jak i za granicą. Znani są najbardziej na Podhalu, gdzie biorą udział w licznych imprezach, które z reguły są wspaniałe i udane. Muzyka, jaką grają Baciary jest bardzo żywiołowa oraz energetyczna. Wpada ona w ucho i w pamięć, aż chce się skakać i tańczyć, słuchając jej! Można, przy okazji słuchania Baciarów, zasłyszeć melodie starsze, przepiękne które śpiewali nasi dziadkowie oraz rodzice, często już niestety zapomniane.

Troszkę tutaj popu, rocka, disco, biesiady, a także sporo góralskiej muzyki z dialektem charakterystycznym dla Górali. Baciary mają swój sukces, w dużej mierze dlatego, że potrafią mieć oryginalne podejście do tanecznej muzyki oraz komponują ciekawe i nietypowe połączenia. Zapraszamy, tym samym, na koncert zespołu, który odbędzie się już 18 maja 2017 roku, w Zakopanem, w Klubie Muzycznym Watra.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl