Babu Król - koncert
Można to nazwać odzyskiwaniem energii, aby ta płonęła w nas w sposób sensowny, to zastrzyk jasnych mocy przeciw ciemno-szarym sferom.
Gdzie?
Teatr im. Stanisława Ignacego Witkiewicza - Scena A. Bazakbala
Chramcówki` 15, 34-500 Zakopane
Kiedy?
22 lutego 2018 od 21:30

Babu Król jest to nazwa wspólnego projektu tuzów na polskiej scenie alternatywnej, Budynia i Bajzla. Dołączyła do nich Zosia Chabiera, (z ex-Drekoty). Piotr Piasecki, czyli Bajzel jest człowiekiem orkiestrą - legendą rytmów tanecznych, transu hipnotycznego oraz poetyki Witkacego, ceniony, tak w naszym kraju, jak i za granicą. Natomiast Jacek Szymkiewicz, czyli Budyń jest wokalistą, performerem, muzykiem, liderem zespołu, pod nazwą Pogodno, znany również ze swoich poczynań solowych, kolaboracji teatralnych oraz występów wręcz brawurowych na scenie. Zaś Zosia Chabiera, czyli Bąbel jest skrzypaczką posiadającą wspaniały wręcz głos oraz niezwykłą charyzmę.

Babu Król miał swój debiut, bowiem wydał bardzo dobrze przyjętą płytę, pod tytułem: „Sted”, z roku 2012. Znalazła się na niej muzyka do tekstów Stachury. Formacja grała wówczas dziesiątki koncertów w całym kraju. Zdobyli wiersze Edwarda Stachury spod licznych wyciągniętych swetrów oraz ckliwych zaśpiewków harcerskich.

Cały świat pędzi wprost w przepaść, jednak Babu Król na swoim drugim krążku, pod tytułem: „Kurosawosyny”, rok 2015, wydawnictwo Seeyousoon Recording wręcz zachęca, aby przeskoczyć tą przepaść i to z uśmiechem na twarzy. Bez zbędnego marudzenia i bez zachowawczych gestów. Można to nazwać odzyskiwaniem energii, aby ta płonęła w nas w sposób sensowny, to zastrzyk jasnych mocy przeciw ciemno-szarym sferom.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Na koncert zapraszamy zatem serdecznie już 22-go lutego 2018 roku, do Zakopanego, do Teatru imienia Stanisława Ignacego Witkiewicza - Scena A. Bazakbala, znajdującego się przy ulicy Chramcówki` 15. Zaczynamy o godzinie 21:30.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl