Baasch zagra w Starej Piwnicy!
Jego dwa albumy studyjne zostały wydane dzięki NEXTPOP Songwriter Label i zabrały bardzo dobre recenzje oraz znalazły się w rankingach końcoworocznych, pod hasłem jednych z najlepszych płyt polskich.
Gdzie?
Stara Piwnica Klub Muzyczny
Krupnicza 15, 50-075 Wrocław
Kiedy?
11 kwietnia 2018 od 20:00
Za ile?
20 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie BAASCH'a, który zagra dla Was już 11-go kwietnia 2018 roku, we wrocławskiej Starej Piwnicy Klubie Muzycznym, znajdującym się przy ulicy Krupniczej 15. BAASCH to producent, wokalista, kompozytor, a także autor tekstów. Jest również jednym z bardziej cenionych oraz oryginalnych artystów, którzy aktualnie znajdują się na scenie polskiej elektronicznej i alternatywnej. Jego dwa albumy studyjne zostały wydane dzięki NEXTPOP Songwriter Label i zabrały bardzo dobre recenzje oraz znalazły się w rankingach końcoworocznych, pod hasłem jednych z najlepszych płyt polskich.

Jego muzyka jest hipnotyzującym, sugestywnym wokalem. To także mroczne brzmienia oraz chwytliwe melodie. BAASCH sam pisze, produkuje oraz komponuje swe nagrania. Zatem udało mu się wypracować własny i rozpoznawalny styl. Porusza się sprawnie między muzyką elektroniczną i synth-popem. Zgrał on na ważnych festiwalach polskich, jak między innymi: Open’er Festival, Audioriver Festiwal, Tauron Nowa Muzyka, Orange Warsaw Festival, Nowe Horyzonty T-Mobile. Dawał również koncerty zagraniczne w: Niemczech, we Francji, Islandii, w Chinach, Czechach, na Litwie oraz w Rumunii.

Artysta współpracuje z wielką częścią krajowej sceny ambitnej elektronicznej. Nagrywa chętnie, sam remiksuje oraz jest remiksowany. Współpracował, między innymi z artystami jak: Bokka, Rysy, Mary Komasa, Natalia Nykiel, Novika, Wojtek Urbański, Agim, Zamilska oraz wieloma innymi. Komponował również muzykę do słynnego filmu, pod tytułem: “Płynące Wieżowce”, którego reżyserem jest Tomasz Wasilewski.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl