Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

B4 Ramtamtam - koncert

B4 Ramtamtam - koncert
 
Muzyka zespołu Sinic jest wypadkową inspiracji wszystkich jego członków, która zbiega się w okolicy stoner rocka.
gdzie?Klub Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, 81-718 Sopot
kiedy?28 października 2017 od 19:30

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie zespół Sinice, który gra muzykę stoner rock. Formacja powstała w Trójmieście i działała na początku jako Audiosinice grając bardziej w stylu instrumentalnym. W początkach roku 2016, w momencie kiedy skład grupy został uzupełniony wokalem, w obieg puścili swą pierwszą EPkę.

Natomiast w przyszłym roku przewidziana jest premiera albumu, pod tytułem: "Dom", która ma być nagrana w kwietniu i maju roku 2017 (studio imienia Adama Mickiewicza) pod skrzydłami Maćka Cieślaka, który dbał w szczególności o brzmienie, produkcję oraz o mix.

Muzyka zespołu Sinic jest wypadkową inspiracji wszystkich jego członków, która zbiega się w okolicy stoner rocka. Członkowie formacji: Julek Kapka zajmujący się basem i loopami, Piotr Hamerski grający na saksofonie altowym oraz Bartłomiej Turski, który gra na perkusji.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 28-go października 2017 roku, w sopockim Klubie Sfinks700. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl