B-Day Pożegnanie Wakacji - koncert
Przygotowaliśmy dla Państwa imprezę, na której musicie być, tak po prostu, ponieważ: trzeba oficjalnie pożegnać się z wakacjami i najlepiej by było, żeby zrobić to w wyśmienitym stylu, prawda?
Gdzie?
MarinGo Klub - Marine Hotel
Sułkowskiego A. 9, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
29 sierpnia 2019 od 21:00
Za ile?
25 zł

Dobrze, już dobrze - przecież sami tego chcieliście i nie wiadomo teraz, czy śmiać się czy płakać?? Przygotowaliśmy dla Państwa imprezę, na której musicie być, tak po prostu, ponieważ: trzeba oficjalnie pożegnać się z wakacjami i najlepiej by było, żeby zrobić to w wyśmienitym stylu, prawda?

Po drugie natomiast wypadają wówczas urodziny Dja Kromy, który musi odnaleźć się w temacie upływu czasu, zaś po trzecie nie było już dawno razem takiej świetnej grającej ekipy. Sprawy organizacyjne: Dj Kroma w trakcie wydarzenie nie stawia, jednak czeka na prezenty! Specjalnie dla Was zagrają natomiast: Dj Matys, DJ W oraz Dj Quiz.

Zapraszamy bardzo serdecznie już 29-go sierpnia 2019 roku, do kołobrzeskiego Klubu MarinGo w Hotelu Marine, znajdującym się przy ulicy Sułkowskiego A. 9. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl