AZS Winter Cup
W programie imprezy: od godziny 9:00 do 11:00 nastąpi Slalom Gigant; od godziny 12:00 do 14:00 sam Slalom, zaś około trzydziestu minut od zakończenia zawodów nastąpi ceremonia wręczenia nagród.
Gdzie?
Ośrodek Narciarsko Rekreacyjny Harenda Zakopane
Harenda 63, 34-500 Zakopane
Kiedy?
22 lutego 2019 od 09:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
AZS Środowisko Warszawa

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na finałowe zawody AZS Winter Cup. W programie imprezy: od godziny 9:00 do 11:00 nastąpi Slalom Gigant; od godziny 12:00 do 14:00 sam Slalom, zaś około trzydziestu minut od zakończenia zawodów nastąpi ceremonia wręczenia nagród.

Zawody AZS Winter Cup są wyjątkowe. W przeciągu kilkunastu lat stały się z ligi przeznaczonej dla Wąskiej grupy zapaleńców, najsilniej obsadzoną, imprezą cykliczną dotyczącą narciarstwa w naszym kraju. Akademicki Puchar Polski organizuje regularne starty dla więcej niżeli stu zawodników oraz zawodniczek. Sportowy poziom z roku na rok staje się wyższy, natomiast do ścigania motywują ich cenne nagrody. Już od kilku lat najlepsi akademicy zdobywają osobowy samochód, co oznacza ewenement na skalę Europy.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 22-go lutego 2019 roku, do zakopiańskiego Ośrodka Narciarsko Rekreacyjnego Harenda, znajdującego się przy ulicy Harenda 63. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 9:00.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl