Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Aż Sobie Zazdroszczę - Wielki finał: Charytatywny pokaz mody

Aż Sobie Zazdroszczę - Wielki finał: Charytatywny pokaz mody
 
Nic jednak na próżno się nie dzieje - podczas trwania tego pokazu mody będziemy gromadzić fundusze dla chorujących i leczących się na onkologiach trójmiejskich.
gdzie?Hotel Sopot
Haffnera J. J. 88, 81-715 Sopot
kiedy?12 sierpnia 2017 od 18:00 do 22:00

Jak do tej pory wielka moda oraz błysk reflektorów zarezerwowane były dla modelek posiadających rozmiar xs, czyli małe 34, natomiast kobiety, których figura pozostawiała jakieś "ale" i choćby w małym stopniu odbiegała od ustalonego z góry "ideału", mogły tylko patrzeć na modelki, pokazy mody, wielki świat i zdjęcia (mocno wyretuszowane).

Projekt, pod nazwą: "Aż Sobie Zazdroszczę" postanawia zmienić ten stan rzeczy i organizuje pokaz przeznaczony dla modelek wszelakich rozmiarów oraz kształtów, natomiast wyzwanie które polega na ich ubraniu, zostało zarzucone wielkim, słynnym markom, jak również projektantom lokalnym. Nic jednak na próżno się nie dzieje - podczas trwania tego pokazu mody będziemy gromadzić fundusze dla chorujących i leczących się na onkologiach trójmiejskich. Jeżeli nigdy w życiu nie odwiedziliście takiego właśnie oddziału, powinniście cieszyć się z tego i uwierzyć nam na słowo, iż na niektórych brakuje funduszy dosłownie na wszystko: zaczynając od wygodnych siedzeń, poprzez nowoczesny sprzęt medyczny do wlewów, po specjalistyczne okłady na głowy, które szczególnie używane są na wypadanie włosów po chemioterapii.

Proszę sobie wyobrazić, że bardzo chorzy ludzie, już i tak wystarczająco osłabieni, a także wyniszczeni przez chorobę i chemię, spędzić muszą około sześciu godzin na bardzo niewygodnym krześle, bez oparcia przeznaczonego na rękę, w której spoczywa igła. Razem z fundacją Rak'n'Roll Wygraj Życie, zbierać będziemy środki dla podopiecznych fundacji, a także dla centrum Onkologii Pomorskiego w mieście Gdynia na fotele przeznaczone specjalnie do chemioterapii. Bilety dostępne będą już niedługo. Impreza natomiast odbędzie się 12 sierpnia 2017 roku, w Sopocie.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl