Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Ayy Ladies Filo Zła Kobieta

Ayy Ladies Filo Zła Kobieta
 
Co z muzyką? O to proszę się nie martwić! FILO wstrząśnie parkietem, serwować będzie house’y, trapy oraz wszystko, co doskonale buja.
gdzie?Zła Kobieta
Bohaterów Monte Cassino 53, 81-767 Sopot
kiedy?od 22 sierpnia 2017 21:00 do 23 sierpnia 2017 04:00
za ile?bezpłatnie
organizatorZła Kobieta

Zła Kobieta w Sopocie zwraca się z apelem do wszystkich dziewczyn i kobiet: "Hej, dziewczyny, zanosi się na imprezę." Zapraszamy 22 sierpnia na godzinę 21:00. Kończymy o 4:00 następnego dnia.

Bez kobiet klub Zła jest tylko Zły, dlatego bez dziewczyn nikt nie wystartuje. Przecież nazwa zobowiązuje. A jeśli panie są niezwykle mile widziane w tym miejscu, to o mężczyzn organizatorzy są spokojni – przyjdą z pewnością, nawet bez zaproszenia. Co z muzyką? O to proszę się nie martwić! FILO wstrząśnie parkietem, serwować będzie house’y, trapy oraz wszystko, co doskonale buja. Wtorek to przecież maleńki piąteczek, więc nie oglądajcie się na to, że tydzień dopiero co się rozpoczął. Organizatorzy z pewnością na Was czekają!

FILO. Ksywa tego artysty nie jest zbyt mocna.... no cóż... tak słaba, jak kawka z niecałej łyżeczki zabarwiona mlekiem. Filo potrafi nadrobić melanżami, na których kofeina z pewnością jest zbędna. Artysta na klubowej scenie pojawia się nieprzerwanie od roku 2006. W tym czasie koncertował na wielu deskach klubowych. Szczególnie polubił przestrzenie terenu Trójmiasta. Pojawił sie również na wielu scenach całej Polski. Prezentuje muzyczny styl, który stanowi kompilację muzyki r’n’b i szeroko pojętego klubowego brzmienia. Aranżuje dźwięki sięgając po deep house oraz energetyczny garage i sporo basu. Nigdy nie ogranicza się do określonych gatunków. Chętnie sięga po alternatywę.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl