Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Awangarda na ucho: INIRE

Awangarda na ucho: INIRE
 
Aktualnie artyści skoncentrowani są na poszukiwaniu formalnym, które ociera się o Sound Art, field recording, muzyczny kolaż oraz szeroko pojętą elektroakustykę.
gdzie?Filmoteka Narodowa - Instytut Audiowizualny
Wałbrzyska 3/5, 02-739 Warszawa
kiedy?14 grudnia 2017 od 20:00
za ile?bezpłatnie

Koncert muzycznego duetu INIRE nazwać można audiowizualnym performansem, podczas którego warstwy wideo i audio przypominają kolaż, gdzie warstwy przenikają się wzajemnie oraz pozostają w interakcji. INIRE to duet, który tworzą Krzysztof Pawlik oraz Małgorzata Dancewicz. Muzycy realizują audiowizualny performanse, który opiera się na dynamicznym sprzężeniu dźwięków oraz obrazów. Aktualnie artyści skoncentrowani są na poszukiwaniu formalnym, które ociera się o Sound Art, field recording, muzyczny kolaż oraz szeroko pojętą elektroakustykę.

Duet INIRE pojawi się 14 grudnia, o godzinie 20 na scenie Filmoteki Narodowej Instytutu Audiowizualnego w Warszawie przy ulicy Wałbrzyskiej 3/5. Tu podczas performansu „Transcape Disturbances”, który zaprezentowany zostanie podczas spotkania, wiodącym instrumentarium staną się modularne systemy wideo i audio sterowane napięciowo. Dźwięki i obrazy utkają przenikające się wzajemnie struktury, które pozostaną w zależności interakcyjnej.

Warunkiem udziału w imprezie Awangarda na ucho: INIRE jest bezpłatna wejściówka. Wejściówki wydawane będą od godz. 19:30.Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00. Na jedną osobę przypadają wyłącznie dwie wejściówki. Osoby, które się spóźnią nie zostaną wpuszczone na salę. Liczba biletów ograniczona.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl