Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

AudioFeels - koncert

AudioFeels - koncert
 
Bardzo staranna edukacja umożliwiła podjęcie szczególnie ambitnego zadania, jakim było stworzenie nowoczesnego, wyjątkowego brzmienia, które daleko wykraczałoby poza tradycję chóralną.
gdzie?Plac Niepodległości
pl. Niepodległości, Zakopane
kiedy?9 grudnia 2017 od 15:30
za ile?bezpłatnie

Leszek Dorula, czyli burmistrz Zakopanego serdecznie Państwa zaprasza na koncert formacji AudioFeels, który będzie miał miejsce w granicach Festynu Rodzinnego Mikołajki Zakopiańskie. Wydarzenie odbędzie się już 9-go grudnia 2017 roku, przy Placu Niepodległości, od godziny 15:30, bezpłatnie.

Zespół AudioFeels jest grupą, która wykonuje muzykę w stylu zwanym vocal play. To podejście nowatorskie do śpiewu, które polega w głównej mierze na imitacji instrumentów, przez maksymalne wykorzystywanie możliwości ludzkiego głosu. Formacja została utworzona w roku 2007 przez wcześniejszych członków Chóru Akademickiego Uniwersytetu imienia Adama Mickiewicza, miasto Poznań. Bardzo staranna edukacja umożliwiła podjęcie szczególnie ambitnego zadania, jakim było stworzenie nowoczesnego, wyjątkowego brzmienia, które daleko wykraczałoby poza tradycję chóralną.

Kariera AudioFeels zaczęła się w ich mieście rodzinnym, czyli w Poznaniu. Bardzo szybko uzyskali sporą aprobatę pośród kilkumilionowej publiki, występując w słynnym programie telewizyjnym - "Mam Talent". Dotarli nawet do finału tamtej edycji i otrzymali zaszczytne trzecie miejsce.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

W roku 2009 ukazała się pierwsza studyjna płyta zespołu AudioFeel, pod tytułem: "Uncovered". Zaś w roku 2013 otrzymali zaproszenia, między innymi na festiwale, które odbywały się w naszym kraju. Warto zatem wymienić tutaj te najważniejsze, na przykład: występ w trakcie XIX Przystanku Woodstock, Kostrzyn nad Odrą. Czwarty album formacji ukazał się w grudniu i nosił tytuł: "Świątecznie". Znalazły się na nim kolędy polskie, a także świąteczne utwory. W kolejnym roku odbyły się koncerty festiwalowe, miedzy innymi w: Rosji, Francji, jak również udział grupy w koncertach prestiżowych z okazji dziewięćdziesięciolecia Radia polskiego, Teatr Wielki, Warszawa.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl