Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Attitude Attack vol.4. Równi z Równymi

Attitude Attack vol.4. Równi z Równymi
 
Scena Polska bowiem jest mocna, ponieważ charakteryzuje ją wiedza, umiejętności, zaangażowanie i liczne osiągnięcia.
gdzie?Zatoka Sztuki
Al. Franciszka Mamuszki 14, 81-759 Sopot
kiedy?28 października 2017 od 09:00 do 22:00
za ile?20 zł
organizatorMCKA Zatoka Sztuki Sopot

Czwarta edycja Attitude Attack została zorganizowana myśląc o Tancerzach, mających doświadczenie na scenach, a także dla tych którzy dopiero debiutują. Dla młodszych oraz tych starszych, którzy boją się i stresują przed postawieniem pierwszych kroków na scenie, z bardzo różnorodnych powodów. Tych debiutantów wciąż przybywa i fakt ten cieszy nas niezmiernie. Doszliśmy teraz do wniosku, iż posiadając tak genialnych wręcz Tancerzy w kraju, pragniemy, by to właśnie oni siedzieli w jury. Scena Polska bowiem jest mocna, ponieważ charakteryzuje ją wiedza, umiejętności, zaangażowanie i liczne osiągnięcia.

Jest doceniana także, i to bez dyskusji, tak w Europie, jak również na Jamajce. Podjęliśmy zatem bardzo trudną decyzję, ponieważ jest bardzo wiele autorytetów. Właśnie dlatego nasi tancerze posiadający bagaż doświadczeń na zagranicznej oraz na polskiej tanecznej scenie siądą w jury! I swoją powinność na pewno spełnią w 100%, bo są mocno zaangażowani, skoncentrowani oraz obiektywni.

Zagra dla Państwa Dj Zilla. Prowadzić będziemy zapisy, które potrwają do 20-go października, na adresie mailowym: Siemankowpadajnazawody@gmail.com. Na same zawody zapraszamy bardzo serdecznie już 28-go października 2017 roku, do sopockiej Zatoki Sztuki, która znajduje się przy ulicy Alei Franciszka Mamuszki 14. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 22:00, a wstęp na nie kosztuje 20 złotych. Organizatorem przedsięwzięcia jest MCKA Zatoka Sztuki Sopot.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl