Atmasfera Exclusive: Cugowski, Szpak, Kwiatkowski

Atmasfera Exclusive: Cugowski, Szpak, Kwiatkowski
„Atmasfera Exclusive” w zupełnie nowym projekcie, który łączy w sobie 2 niezwykłe światy - doświadczonych wokalistów i debiutantek, jaki od wielu lat stanowi siłę napędową piosenki polskiej.
Gdzie?
Ergo Arena Gdańsk
Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk
Kiedy?
18 stycznia 2020 od 19:00
Za ile?
69 zł

„Atmasfera Exclusive” w zupełnie nowym projekcie, który łączy w sobie 2 niezwykłe światy - doświadczonych wokalistów i debiutantek, jaki od wielu lat stanowi siłę napędową piosenki polskiej. Piotr Cugowski, Dawid Kwiatkowski oraz Michał Szpak i wraz z nimi Marta Gałuszewska, Diana Ciecierska oraz Carla Fernandes: młodość i doświadczenie, ogień i woda, podejście nowatorskie i sceniczna rutyna - trenerzy oraz ich podopieczne w niesamowitych duetach, a także w solowych występach. Nowe aranżacje zagranicznych oraz polskich przebojów w wykonaniu orkiestry, z dyrektorem Jackiem Tarkowskim.

Właśnie tak przedstawiamy najnowsze dziecko wielkiej Atmasfery Exclusive. Bądźcie Państwo z nami oraz zaśpiewajcie: "Wierzę w Lepszy Świat", "The Best", "Rozpalimy Ogień", "Color Of Your Life", "This World", "Co Mi Panie Dasz", "Niepisane", czy "Mordo". Poznań, Katowice, Kraków oraz Warszawa - niebawem się widzimy w trakcie naszej trasy i równocześnie najwspanialszej muzycznej podróży. Koncert będzie poprzedzony kampanią informacyjno-społeczną „Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112”.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 18-go stycznia 2020 roku, do gdańskiej Ergo Areny, znajdującej się przy Placu Dwóch Miast 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 69 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl