Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Asieny - koncert

Asieny - koncert
 
Główna idea duetu to równorzędność wokalnej partii, jak również partii fortepianowej.
gdzie?Piec'Art Acoustic Jazz Club w Krakowie
Szewska 12, 31-009 Kraków
kiedy?16 stycznia 2018 od 21:00
za ile?20 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie duet Asieny, który został założony w roku 2016 przez wokalistkę Joannę Hendrich oraz pianistę Arseny Rykov. Grupa unika kategoryzowania i próbuje przekraczać granice jakie stwarza muzyka jazzowa, folkowa, soulowa, a także rockowa w trakcie każdego koncertu. Główna idea duetu to równorzędność wokalnej partii, jak również partii fortepianowej. Pogłębia to interakcję twórczą między muzykami, zaś głos nierzadko jest potraktowany jako drugi muzyczny instrument w formacji.

Joanna Hendrich to wokalistka, która związana jest ze środowiskiem muzycznym wrocławskim. Skończyła ona jazzową wokalistykę na Akademii Muzycznej, Katowice i Teorię Muzyki na Akademii Muzycznej, Wrocław. Ciągle poszukuje swej tożsamości na drodze dźwiękowej oraz stara się rozwinąć swój instrumentalny, szczególny sposób, w jaki śpiewa. Jej inspiracją jest przede wszystkim jazz, a także twórczość eksperymentalna i awangardowa. Pisze piosenki. Wokalistka interesuje się, poza jazzem, muzyką neo-soul i soul.

Arseny Rykov jest rosyjskim jazzowym pianistą, jak również kompozytorem oraz aranżerem. Grę na fortepianie studiował w Akademii Muzycznej, Rosja, imienia Gniesinych, która znajduje się w Moskwie. Był uczestnikiem programów jazzowych w Berklee College Music i Conservatorium van Amsterdam. Jest niezwykle otwartym człowiekiem, jeśli chodzi o nowe muzyczne doświadczenia. Wykonuje różne rodzaje muzyczne - zaczynając od neo-soulu, przechodząc przez contemporary jazz, aż po muzykę klasyczną. Pracuje wciąż nad swym indywidualnym stylem gry. Twórcza koncepcja artysty zdecydowanie wykracza poza granice samej muzyki. Jego zdaniem artysta powinien "oświecać" innych, dawać do myślenia oraz tworzyć płaszczyzny porozumienia.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Zapraszamy zatem już 16-go stycznia 2018 roku, do krakowskiego Piec'Art Acoustic Jazz Club. Zaczynamy o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl