Artur Sikorski Trasa Koncertowa Okrąg Tou - koncert

Artur Sikorski Trasa Koncertowa Okrąg Tou - koncert
Kojarzony do tej pory szczególnie ze swych kolaboracji z bratem, ale trzymający się bardziej na boku, jednak zawsze w towarzystwie swej gitary wreszcie podjął decyzję o swej karierze solowej.
Gdzie?
Stara Piwnica Klub Muzyczny
Krupnicza 15, 50-075 Wrocław
Kiedy?
9 września 2018 od 16:00
Za ile?
39 zł

Po premierze debiutanckiego albumu, noszącego tytuł: "Okrąg", która odbyła się 1-go grudnia 2017 roku oraz po wielkim sukcesie pierwszego etapu koncertowej trasy, Artur Sikorski rusza w swoje dalsze tournee. Kojarzony do tej pory szczególnie ze swych kolaboracji z bratem, ale trzymający się bardziej na boku, jednak zawsze w towarzystwie swej gitary wreszcie podjął decyzję o swej karierze solowej.

Płyta, pod tytułem: "Okrąg", na którą składa się 10 totalnie własnych kompozycji, odwzorowujące gust artysty style muzyczne, autorskie teksty przepełnione emocjami ukażą Państwu prawdziwe oblicze tego młodego muzyka. Każdy z odbiorców jego twórczości powinien odnaleźć coś dla siebie, bo znajdziemy tu pop, rap i reagge. Wszystkie utwory jednak łączy zawsze brzmienie jednego instrumentu, którym jest rzecz jasna gitara.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 9-go września 2018 roku, do wrocławskiej Starej Piwnicy Klubu Muzycznego, znajdującego się przy ulicy Krupniczej 15. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00, a bilety wstępu kosztują 39 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl