Artur Sikorski Trasa Koncertowa Okrąg Tou

Artur Sikorski Trasa Koncertowa Okrąg Tou
Prawdziwe oblicze młodego artysty ukażą autorskie teksty przepełnione emocjami, a także muzyczne style, które odwzorowują gusta Sikorskiego.
Gdzie?
Studenckie Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej "Kwadrat"
Skarżyńskiego S. 1, 31-866 Kraków
Kiedy?
23 września 2018 od 16:00
Za ile?
39 zł

Po premierze debiutanckiego albumu, pod tytułem: "Okrąg", która odbyła się 1-go grudnia roku 2017 oraz po sukcesie części pierwszej koncertowej trasy, Artur Sikorski rusza w swoje dalsze tournee. Do tej pory kojarzony był przede wszystkim ze swoich kolaboracji z bratem, ale trzymający się nieco z boku, zawsze jednak w towarzystwie swej gitary, wreszcie podjął decyzję na wielki przełom w karierze.

Płytę, pod tytułem: "Okrąg" stanowi dziesięć kompozycji własnych. Prawdziwe oblicze młodego artysty ukażą autorskie teksty przepełnione emocjami, a także muzyczne style, które odwzorowują gusta Sikorskiego. Każdy z odbiorców może tutaj znaleźć coś dla siebie, bo usłyszycie Państwo odrobinę reagge, popu i nawet rapu. Wszystkie utwory jednak zawsze łączy dźwięk gitary.

Na koncert zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 23-go września 2018 roku, do krakowskiego Studenckiego Centrum Kultury Politechniki "Kwadrat", znajdującego się przy ulicy Skarżyńskiego S. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00, a bilety wstępu kosztują 39 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl