Artur Barciś Show
Barciś do zabawy zaprosi także publiczność, która będzie łamała języki podejmując próby zaśpiewania wraz z nim refrenu piosenki, której tematyką jest dykcja.
Gdzie?
Ośrodek Działań Twórczych Pogodna w Warszawie
Jana Pawła II 25, 05-077 Warszawa
Kiedy?
22 września 2019 od 17:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy

Liczba miejsc jest ograniczona. Bezpłatne wejściówki odbierać można od 16.09.2019 roku od godziny 18.00.

Już 22 września 2019 roku o godzinie 17.00 w Ośrodku Działań Twórczych Pogodna w Warszawie przy ulicy Jana Pawła II ze swoim show zaprezentuje się Państwu Artur Barciś! Zabawnie, jednakże nie schlebiając tanim gustom aktor zaprezentuje kulisy życia aktorskiego, oczywiście swojego życia. Pojawią się piosenki o tremie, o dykcji, o tak zwanych aktorskich sypkach, nie zabraknie anegdot zza kulis filmu oraz teatru. Barciś do zabawy zaprosi także publiczność, która będzie łamała języki podejmując próby zaśpiewania wraz z nim refrenu piosenki, której tematyką jest dykcja. Pojawi się także część refleksyjna, mówiąca o szczęściu, bądź nieszczęściu, jeśli chodzi o zawód aktora, a zaśpiewa o tym w piosence pod tytułem "Halabardnicy". Będzie również część w której poruszony zostanie temat o tym, jak ciężko "zagrać siebie".

Wszystkie występy są w dużej części improwizowane, dlatego też publiczność ma niepowtarzalną okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu. Wstęp jest bezpłatny. Organizatorem wydarzenia jest Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl