Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Artur Andrus - wieczór kabaretowy

Artur Andrus - wieczór kabaretowy
 
W anegdotach, piosenkach, czy w wierszach autor przedstawia to, co sam wcześniej widział, słyszał, czy przeczytał.
gdzie?Kalinowe Serce
Krasińskiego 25, 01-580 Warszawa
kiedy?25 sierpnia 2017 od 19:30
za ile?95 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Artura Andrusa, który jest dziennikarzem, kabaretowym artystą, poetą, a także autorem tekstów piosenek, piosenkarzem, pisarzem oraz laureatem konkursu, pod nazwą: "Mistrz Mowy Polskiej". Również redaktor z "Akademii rozrywki" (Trójka), lubiany oraz znany konferansjer i komentator w "Szkole kontaktowym".

Andrus podczas swoich spotkań ze słuchaczami śpiewa, a także przemawia. Na kabaretowy recital składają się przeróżne utwory: inna muzyka, inny tekst, inna beczka, inna bajka, czy też inna parafia. Wszystkie jednak powstały w jednym i tym samym celu. Żeby osiągnąć wygłup, zgryw, żart. Jeżeli widz się tylko uśmiechnie przy nich - wówczas cel będzie osiągnięty.

W anegdotach, piosenkach, czy w wierszach autor przedstawia to, co sam wcześniej widział, słyszał, czy przeczytał. Czasem nawet o tym, co zmyślił. O bardzo smutnym ojcu z Turcji, którego córeczki, swoją drogą bardzo cyniczne, wyjechały do Szwajcarii. Bajeczkę o kangurze z Watykanu, który był nieświeży, czy o Bardotce, która zamawiała w "Szalonej Krewetce" zawsze ten trunek - absynt z rumem. Także o innych, równie nieprawdopodobnych zjawiskach.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Zobaczcie i posłuchajcie, a na pewno się zaśmiejecie. Wystąpią przed Wami:

* Łukasz Borowiecki zagra na kontrabasie oraz na akordeonie
* Wojciech Stec, który zagra na fortepianie i na gitarze
* Artur Andrus

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl