Arts&Crafts Festiwal - Festiwal sztuki i rzemiosła

Arts&Crafts Festiwal - Festiwal sztuki i rzemiosła
Każda epoka oraz każda kultura posiada charakterystyczne cechy, tak sztukę, jak również rzemiosło, czy też gesty dłoni.
Gdzie?
Oliwski Ratusz Kultury
Opata Rybińskiego J. 25, 80-320 Gdańsk
Kiedy?
od 27 lipca 2018 17:00 do 29 lipca 2018 21:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Fundacja Wspólnota Gdańska

Fundacja FairArt i Fundacja pod nazwą: Wspólnota Gdańska bardzo serdecznie zapraszają Państwa na Festiwal Arts&Crafts - dotyczący rzemiosła i sztuki, który odbędzie się 27-go lipca 2018 roku, w gdańskim Oliwskim Ratuszu Kultury, znajdującym się przy ulicy Opata Rybińskiego J. 25.

Każda epoka oraz każda kultura posiada charakterystyczne cechy, tak sztukę, jak również rzemiosło, czy też gesty dłoni. W granicach naszego Festiwalu Arts&Crafts stworzymy środowisko, które jest przyjazne ożywianiu artystycznych, rzemieślniczych, a także rękodzielniczych interakcji, co nada mu charakter pokazowy, warsztatowy i badawczy.

Arts&Crafts Festiwal będzie miał miejsce w dniach od 27-go do 29-go lipca tego roku, w Ratuszu Kultury Oliwskim, miasta Gdańsk. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 17:00. Jego organizatorem jest Fundacja Wspólnota Gdańska.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Program imprezy obejmuje: Rzemiosło Open Space, czyli pokazy rzemieślnicze, które przygotowały osoby zajmujące się sztuką, rękodziełem i rzemiosłem, filmowy wieczór Arts&Crafts, Wykład performatywny, Targ Rzemiosł, Otwarte korekty krawieckie, jak również artystyczne, projektowanie z odzyskanych materiałów, Warsztaty linorytu, Spacer śladami rzemiosł - Gdańsk Oliwa oraz Happening Włóczkowe Rewolucje. Serdecznie Was zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl