ArtPark 2018: Poranek Familijny: Teatr Trip "Zuzanka i Utopce"

ArtPark 2018: Poranek Familijny: Teatr Trip "Zuzanka i Utopce"
Spektakl nosi tytuł: „Zuzanka i Utopce”. Jest on przedstawieniem interaktywnym zrealizowanym na podstawie baśni Gustawa Morcinka, noszącej tytuł: „O tym, jak Zuzanka poszła w kumy do utopców”.
Gdzie?
Park Marszałka Edwarda Śmigłego-Rydza
Rozbrat, Warszawa
Kiedy?
19 sierpnia 2018 od 11:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
DKS - Dom Kultury Śródmieście

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na interaktywne przedstawienie, o kabaretowym zabarwieniu, przeznaczone dla dzieci w wieku od trzech lat. Reżyserem jest Marcin Lieber, scenografią zajęła się Anna Bączek-Lieber, muzyką: Paweł Szymkowiak, natomiast wystąpią przed Wami: Anna Bączek-Lieber, Marcin Lieber oraz Ewelina Wojtak. Po przedstawieniu zapraszamy na Letni Plac Zabaw razem z Klawą Planetą.

Spektakl nosi tytuł: „Zuzanka i Utopce”. Jest on przedstawieniem interaktywnym zrealizowanym na podstawie baśni napisanej przez Gustawa Morcinka, noszącej tytuł: „O tym, jak Zuzanka poszła w kumy do utopców”.

Nasze przedstawienie opowiada o życiu sierotki Zuzanki, której los jest uzależniony od chytrego gazdy, nazwiskiem Kurzejka. Pewnego dnia spotyka on samego Króla Utopców, a od tamtej pory całe jej życie zmienia się nie do poznania. Aktorzy Teatru Trip zagrają role wesołych Utopców, które mają na celu wciągnąć dzieciaki biorące udział w spektaklu do świata baśni. W czasie codziennego spaceru znajdą „Zbiór Baśni Śląskich” od Gustawa Morcinka i postanowią zrobić sobie zabawę w teatrzyk. Zatem Utopce odegrają scenki prosto z Baśni, utworzą równocześnie coś na kształt teatru w teatrze. Spektakl jest grany w języku polskim oraz w gwarze śląskiej.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Po skończonym przedstawieniu spędzicie godzinę na Placu Zabaw Letnim razem z Klawą Planetą. W trakcie warsztatu przeznaczonego dla dzieci, razem ze swoimi rodzicami wykonają one pacynki z papieru. Pacynki, tak dla chłopczyka, jak również dla dziewczynki. Każdy będzie miał możliwość stworzenia jedynego w swym rodzaju, sympatycznego oraz wyjątkowego Utopca. Naszym warsztatom towarzyszyć będzie świetna zabawa w bańki mydlane, a także z kolorową chustą Klanzy.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 19-go sierpnia, do warszawskiego Parku Marszałka Edwarda Śmigłego-Rydza. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 11:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl