Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

ArtPark 2017: Do tańca gra… Roni Band

ArtPark 2017: Do tańca gra… Roni Band
 
Do tańca gra - jest propozycją szczególnie dla tych z Państwa, którzy cenią sobie zabawę przy dźwiękach dobrej muzyki w sympatycznej atmosferze.
gdzie?Park Marszałka Edwarda Śmigłego-Rydza
Rozbrat, Warszawa
kiedy?8 sierpnia 2017 od 19:00
za ile?bezpłatnie
organizatorDKS - Dom Kultury Śródmieście

Przed Państwem wystąpi Bożena Zubrzycka, która dla Was zaśpiewa, a także Robert Paradowski, który także zaśpiewa i zagra na instrumentach klawiszowych. Usłyszymy zaś muzykę z lat pięćdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Wydarzenie będzie miało miejsce już 8 sierpnia 2017 roku, w warszawskim Parku Marszałka Edwarda Śmigłego-Rydza, od godziny 19:00.

Do tańca gra - jest propozycją szczególnie dla tych z Państwa, którzy cenią sobie zabawę przy dźwiękach dobrej muzyki w sympatycznej atmosferze. Starannie opracowany repertuar stanowi muzyczną oprawę naszych spotkań przy muzyce. Na pewno nie zabraknie tutaj okazji do tańców na parkiecie przy dobrze znanych rytmach muzyki rock, pop, a także krajowej tanecznej muzyki.

ArtPark - artystyczna strefa jest festiwalem, który będąc realizacją posiadającego historię kilkuletnią projektu sceny plenerowej letniej Domu Kultury w Śródmieściu. Miejscem jest zaś park znajdujący się w samym centrum miasta, w bliskości placu Trzech Krzyży. Tysiące mieszkańców stolicy oraz jej okolic, dla których ta scena jest bardzo ważnym punktem na rozrywkowo-kulturowej mapie miasta. ArtPark daje możliwość, by spotkać się ze wspaniałymi artystami w pięknym miejscu, które posiada niepowtarzalny klimat, tworzony przez przybyłych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Teraz odbędzie się dziesiąta edycja naszego festiwalu, na którym każdego roku znaleźć można rzesze fanów.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl