Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Arte dei Suonatori - Vivaldi

Arte dei Suonatori - Vivaldi
 
Opadające liście z drzew oraz krótkie dnie powitamy wraz z Państwem, między innymi: "Jesienią" ze słynnych i znanych wszystkim "Czterech pór roku".
gdzie?Pub barStudio
Pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa
kiedy?12 października 2017 od 20:30
za ile?30 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie nowy projekt, pod nazwą: "Koncerty z wizją", który jest inicjatywą Arte dei Suonatori - Orkiestry. Już 12-go października muzycy w warszawskim Barze Studio zaprezentują Państwu swój program, pod tytułem: "Vivaldi dźwiękowy mówca", na który składają się koncerty oraz symfonie na smyczkową orkiestrę, a także z koncertów dla fletu prostego. Ma tutaj również swój udział solistka duńska - Bolette Roed, która Państwo już zdążyli poznać z projektów wcześniejszych.

Opadające liście z drzew oraz krótkie dnie powitamy wraz z Państwem, między innymi: "Jesienią" ze słynnych i znanych wszystkim "Czterech pór roku". Z epoki barokowej pochodzą kompozycje, które ze sobą niosły liczne treści, nie posiadając nawet jednoznacznych tytułów, zaś retoryka utworów była czytelna, tak dla wykonawców, jak również dla słuchaczy, którzy odbierali muzykę trzy wieki wstecz.

Teraz Orkiestra pragnie razem z Wami odkrywać od nowa znaczenie struktur muzycznych, żeby jeszcze dogłębniej odczuć przekaz muzyki, to co niesie ze sobą. Właśnie dlatego rozwinęliśmy pomysł, by emocje zaklęte w dźwiękach zagrać z udziałem animacji, projekcji oraz wizualizacji, które kreujemy na żywo. Ich autor to Ari Dykier. Zatem zapraszamy Państwa serdecznie na wydarzenie, które kosztuje 30 złotych, a rozpocznie się ono o godzinie 20:30.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl