Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Arszyn - Koncert

Arszyn - Koncert
 
Kluczowe pojęcia w jego pracy to: soundscape, groove oraz noise. Interesuje się poszukiwaniami dotyczącymi live electronic, perkusji, muzyki improwizowanej oraz elektroakustycznej
gdzie?Nowa Kolonia
Aleja Grunwaldzka 51, 80-180 Gdańsk
kiedy?9 marca 2019 od 20:00
za ile?10 zł

Krzysztof Topolski inaczej Arszyn jest perkusistą, elektroakustycznym improwizatorem, autorem soundartowych projektów oraz kuratorem. Ćwiczy w Stoczni. Kluczowe pojęcia w jego pracy to: soundscape, groove oraz noise. Interesuje się poszukiwaniami dotyczącymi live electronic, perkusji, muzyki improwizowanej oraz elektroakustycznej, który komponuje używając komputera, tworzy dźwiękowe instalacje, a także realizuje terenowe nagrania. Arszyn organizuje wykłady, a także prezentacje poświęcone współczesnej muzyce, sztuce dźwięku, ekologii akustycznej, jak również prowadzi warsztaty. Kurator festiwalu Soundplay, w roku 2014, a także cyklu warsztatów Dźwiękowiska, CSW Łaźnia, miasto Gdańsk. Swoją muzykę prezentował w licznych państwach europejskich, ale i w Stanach Zjednoczonych. Nagrania publikował w wytwórniach, jak na przykład: Sangoplasmo, Nefryt, Post_Post, Monotype, Sqrt, Audiotong, Lado ABC, Konkretourist, Plg, Pwalacz Perski.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 9-go marca 2019 roku, do gdańskiej Nowej Kolonii, znajdującej się przy Alei Grunwaldzkiej 51. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 10 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl