Arshenic Final Collision live - koncert
Brzmienie płyty jest zdefiniowane przez niepowtarzalny wokal, a w nim przeplatają się screamy, czyste brzmienia i growle, zróżnicowany bas, czyste oraz przesterowane gitary
Gdzie?
Protokultura Klub Sztuki Alternatywnej
Niterów 29b, 80-864 Gdańsk
Kiedy?
30 sierpnia 2019 od 18:00
Za ile?
30 zł

"Final Collision" - tak brzmi tytuł nowej płyty zespołu Arshenic, która w sprzedaży ma pojawić się 20-go sierpnia 2019 roku, dzięki wytwórni Sliptrick Records. W trakcie tego jedynego występu formacja na żywo zaprezentuje piosenki ze swojego nowego albumu.

Album Final Collision jest drugą płytą długogrającą tego zespołu pochodzącego z miasta Gdańsk. Zawiera ona siedem premierowych piosenek, hidden track i trzy jak dotąd wypuszczone single - "Unspoken", "Monster", "Dear Remorse", które są dostępne w cyfrowych serwisach, jak miedzy innymi: ITunes, Spotify i Deezer.

Formacja rozpoczęła prace nad zupełnie nowym materiałem, w roku 2016. Biorąc pod uwagę nietypowe łączenie elementów licznych gatunków gitarowej muzyki, grupy Arshenic nie możemy przyporządkować do tylko jednego nurtu. Pośród inspiracji znajdują się gatunki, jak: alternatywny metal, progresywny rock, folk metal, art rock, czy też death rock.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Brzmienie płyty jest zdefiniowane przez niepowtarzalny wokal, a w nim przeplatają się screamy, czyste brzmienia i growle, zróżnicowany bas, czyste oraz przesterowane gitary, dynamiczna perkusja, a także połączenia instrumentów symfonicznych z elektroniką w tle.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 30-go sierpnia 2019 roku, do gdańskiej Protokultury Klubu Sztuki Alternatywnej, znajdującej się przy ulicy Niterów 29 b. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl